| BoBo222 a întrebat:

Salut, sunt o persoana cu foot fetish, adica imi place sa ling si sa sarut picioarele unei femei.
Imi plac si sanii, si fundul, ca restul lumii, dar pe langa asta ma excita si picioarele.
Credeti ca ar fi vreo problema daca as linge iubitei picioarele la fiecare act sexual?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Poti sa ii spui despre fantezia ta si chiar sa o practici din cand in cand nu cred ca ar fi o problema.

7 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Asta ar trebui sa o intrebi pe ea...

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sunt fete sau baieti carora le place sa li se faca acest lucru, dar sunt si persoane carora nu le place. De aceea trebuie sa incerci, iar daca iti spune ca nu-i place, sa nu mai continui.

| barosanu69 a răspuns:

Fă un bine societatii si spanzura-te

| Eduard196 a răspuns (pentru barosanu69):

Fara sa iti dai seama ai vorbit despre tine

| F039GMS a răspuns:

Picioarele cu totul sau doar talpile? In orice caz, nu e nicio problema cat timp nu dureaza foarte mult. Dar nu chiar la FIECARE partida.

| BoBo222 explică (pentru F039GMS):

Picioarele cu totul

| F039GMS a răspuns:

Si eu am foot fetish dar doar pentru coapse si gambe dar nu si pentru talpi