| Ady100 a întrebat:

Mai mereu cand vorbesc cu fete de care imi place mai mult (bineinteles, ca sa incerc sa creez o relatie) tot aud intrebarea asta, mai ales de la cele cu care nu am prea vorbit precedent: "Auzi, dar de cand vorbim noi doi asa de mult?"
Ce ar trebui sa raspund eu la chestia asta, am fost intrebat asta de cateva ori pana acum, si habar n-am ce sa zic inapoi. Astept o varianta de raspuns la intrebarea asta, cea care imi place cel mai tare o premiez cu o funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| darkwisper a răspuns:

Raspuns:
- "De ceva vreme, sa inteleg ca nu trebuie? Pentru ca imi face placere sa discutam... Sau nu este sentimentul reciproc? Daca nu este, mai bine zici ca nu iti place sa discuti cu mine, nu ma intrebi asta... Deci, de ce intrebi? Te teranjeaza? Zi-mi!"

Sper sa iti placa raspunsul meu.
Este Psihologie inversa, faci ca sa se simta aiurea de intrebare.
Success!

| Ady100 explică (pentru darkwisper):

Imi place foarte mult raspunsul tau, l-am modificat putin, ca sa nu par disperat/nebun, dar m-a ajutat in mare. big grin

13 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Pai stii vreau sa ne f*****m

| Nomoreregretstb a răspuns:

Poti sa ii spui '' dar vrei sa nu vorbesc? ''

| T0T a răspuns:

Te ia peste picior, mai bine lasa conversatiile cu astfel de persoane ca nu esti prostul lor, sau eu stiu, poate ca esti.

| LoveSleep a răspuns:

"Din 25 decembrie 1989, când o murit Ceaușescu.
Alte întrebări geniale mai ai?"

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Expresia asta o spui cand cineva te plictiseste. Asa ca nu ar trebui sa raspunzi nimic, ci doar sa pleci.

| Skilline2012 a răspuns:

"de mere"
"De cand nu vorbim asa mult?"
"Numara tu zilele si spune-mi si mie"
"sall kf pitzii ce-ai fata meah te-ai suparath?"

| Neuronul a răspuns:

''De când ai început să te îndrăgosteşti de mine iremediabil!'' smug

| Kenwill a răspuns:

Esti genu ala care umbla cu 123124 pe zi... gosh...
Dar hai sa iti raspund cu ceva folositor, ca pentru asta sunt aici.
"De ce nu am face-o?"
"Habar nu am"
"Pentru ca imi plac pitipoancele"
"Pentru ca imi placi"
"Ca uite ca asa ca fiindca planeta e patrata si soarele albastru"

| Ady100 explică (pentru Kenwill):

Stai, nu intelege gresit, eu vorbesc doar cu cine imi place cu adevarat. Nu schimb prietenele ca pe sosetele. Abia am avut doua pana acum, si as fi ramas cu prima sau a doua daca nu erau niste probleme... ( nu pot sa le zic) Mersi oricum de reply, chiar daca unele sunt lasate la bascaleala.

| Kenwill a răspuns (pentru Ady100):

Nu va inteleg..serios..cum puteti sa spuneti ca o iubiti dar voi treceti peste faza cu despartitul in mai putin de 2 zile? Si cum ai iubit-o cu adevarat daca tu acum esti cu alta/altele? Acum poti spune ca nu cauti nimic serios, doar o relatie "for show time" but thats just silly...and fu*ked in the head
Bene poate treci peste la un moment dat, dar totusi
people = ***

| Ana1998 a răspuns:

Pai. ai putea spune asa in gluma " nu stiu, de ce ar pasa? " sau " de ce conteaza?"