| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Maine o sa ma intalnesc cu o fata, o cunosc de pe mes. Stiu ca ma iubeste, ce s-ar intampla daca fara sa stau prea mult de vorba, sa ma joc cu parul ei putin [il ating putin] si imi incerc norocul intr-un sarut?

cred ca iar o sa aud prosti de la uni, dar asa m-am gandit, cum vi s-ar parea?

6 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Daca o sa reusesti, o sa fie foarta surprinsa si o sa-i placa happy, dar sa nu fii prea insistent, un sarut si o privire lunga ca sa fii mai ''mistreios'' si poate o gluma pe sfarsit ca sa ''dezgheti apele''.

| GoguSteriade a răspuns:

Sa te iubeasca poate e cam mult spus din partea ta, dar daca esti sigur macar ca te place, da, incearca-ti norocul, doar ai grija sa gasesti un moment potrivit.

| h3r a răspuns:

Buna. Dupa ce stati ceva timp de vorba, poti sa-ti incerci norocul. Fa-o cu tandrete si vorbestei frumos. Bafta, sa speram ca va intalniti si o sa mergeti impreuna mai departe.

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Fain plan! Si dupa aceea?

| petro21 a răspuns:

Da.incearca-ti norocul..fi tandru, romantic..ar fi frumos sa-i iei si un buchet de flori.

| VLADUT19 a răspuns:

Nu are cum sa te iubeasca doar de pe mess... incearca-ti norocul. faza cu sarutul difera de la fata la fata.