| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Cum vi se pare ca:

Vorbesc cu o fata pe mess de ceva timp si ne intelegem bine, maine poate ne vom intalni la un banchet. E ocazia potrivita pentru a o cuceri? M-am gandit sa stau putin de vorba cu ea si sa imi incerc norocul (jucamdu-ma cu parul ei si un sarut, fara sa zic nimic) voi ce ziceti?

Ce ati face in locul meu? (si va rog fara "ce-ti spune inima...etc")

Răspuns Câştigător
| mihaitaLGP a răspuns:

Femeia poate fi inteleasa prin experienta. Prin momentele petrecute impreuna cu ea.

Deci tu poti stii ce ii place si ce nu.

Tot ce iti pot spune, femeia este o fiinta care "functioneaza" cu emotii.
Femeile isi doresc de la un barbat distractie, provocare, iubire, incredere.

Nu este o regula pentru a cucerii o fata, totul depinde de tine si de ea.
Toti suntem caractere diferite, in schimb cum am spus femeia se hraneste cu emotii.

2 răspunsuri:
| mihaitaLGP a răspuns:

In nici un caz sa ma joc cu parul ei laughing.

| NuAmGasitUnNume explică (pentru mihaitaLGP):

Nu ma refeream sa-i fac coditze, dar mna ce zici merge?

| mihaitaLGP a răspuns (pentru NuAmGasitUnNume):

Femeia poate fi inteleasa prin experienta. Prin momentele petrecute impreuna cu ea.

Deci tu poti stii ce ii place si ce nu.

Tot ce iti pot spune, femeia este o fiinta care "functioneaza" cu emotii.
Femeile isi doresc de la un barbat distractie, provocare, iubire, incredere.

Nu este o regula pentru a cucerii o fata, totul depinde de tine si de ea.
Toti suntem caractere diferite, in schimb cum am spus femeia se hraneste cu emotii.