| otherwise a întrebat:

Salut, sunt baiat si am o intrebare. Are vreun efect negativ sau pozitiv asupra mea daca ma masturbez cat timp sunt racit? Thx.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Are efect negativ atunci când vei avea o relaţie, insatisfacţie sexuală!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
@Derye!, sunt mulţi bărbaţi care după ce termină treaba în pat mai face o treabă mică la baie pentru că nu este suficient de "satisfăcut", devine o psihoză.
Nu scriu aberaţii! Citeşte şi tu o carte de psihologie şi ai să constaţi mult mai multe despre tulburările de personalitate, sexul oral şi anal sunt considerate în literatura de specialitate tulburări de comportament sexual, şi pe bună dreptate aşa este.
Mergi la o terapie de grup să vezi cum şi în ce fel se manifestă aceste insuficiente sau abuzive comportamente cu trecut la baza individului.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
@kongeriket, aberaţii pentru cei care nu sunt capabili să aibă un suflet lângă ei, da?
Educaţia sexuală este jalnică pentru mulţi care o duc la rangul de bătaie de joc. Aspirina săracului dacă trăieşti în pădure nu în societate.
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sexul/Masturbarea = aspirina săracului.
Legiuitoarea: Să înţeleg aşadar că eu, care printre altele sunt bărbat real din viaţa reală, nu vreun personaj de cărţi psihologice, sunt anormal, nu? Ceea ce scrii tu acolo sunt REALE ABERAŢII. PA!
Salut!

| Derye a răspuns:

@Legiuitoarea: de ce sperii baiatul cu aberatii?

@Cristy1995: dai inainte, numai sa nu exagerezi. Fa si tu numa' cand simti ca nu mai poti, nu de plictiseala.

| andradat a răspuns:

Da nu poti astepta pana sa iti treaca raceala? thinking Mori, tresa te masturbezi non stop?

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

O sa-ti stranute
``putsa``rolling on the floor)

| Loriii a răspuns:

Nu, nu are niciun efect, nici negativ, nici pozitiv :]