| anonim_4396 a întrebat:

Metode de cucerit fete? am 14ani si nu prea stiu.

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Fi tu insati si vezi care te place. te comporti frumos cu ele, le faci complimente insa nu sa nu fi prea insistent, ce e prea mult stricawinkingTrebuie sa le arati ca le respecti si ca iti pasa de ce simt ele. Fa-le sa se simta ok cu tine, si in lipsa ta sa simta ca totul este sters.Fa-le sa rada, sa se simta frumoasa etc.happy bafta

| madyy95 a răspuns (pentru lolly):

Pai in primul rand trebuie sa fi foarte atent cu ea adica o floare un cadou ...stii o mica atentie nu uita vorbeste-i frumos! Succes!

2 răspunsuri:
| deeadragutza2 a răspuns:

Pai incearca sa te comporti frumos cu o fata sa ai o atitudine degajata sa o faci sa rada sa te porti elegant cu ea nu ca un badaran.