| euAnk a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala de curand si am facut-o de 4 ori chiar. dar m-a durut de fiecare data si inca ceva.nu am orgasm, iubitul meu are dar eu nu! este normal? Multumesc.

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E normal sa te doara si sa nu ai orgasm imediat. Durerea nu rimeaza cu orgasmul.

Asteapta si tu o perioada pana sa simti placere, pana sa te adaptezi.

Oricum, foarte putine femei au norocul de a avea orgasm.Documenteaza-te!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Orgasmul feminin e de obicei mai pretentios si depinde de o suma de aspecte. Faptul ca te doare inca nu e chiar in regula, daca se manifesta in conditiile in care zona e bine lubrifiata si nu ai pielea iritata, ar fi important sa consulti un ginecolog, lucru recomandat oricum dupa inceperea vietii sexuale.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca prietenul tau isi da drumu dupa 10 sec cum ai vrea sa ai orgasm?

| CandyES a răspuns:

O sa te doara pana te obisnuiestihee hee, si cat despre orgasm documenteaza-te si tu la fete vine mai greu, unele nici nu auhee hee capacitatea de a avea orgasm depinde de organismul fiecaruia. Si da este absolut normalwinking

| misterioasahug a răspuns:

Citeste http://www.tpu.ro/......t-insa-nu/

e ceea ce cauti tu, funda?;))

| andra_5121 a răspuns:

Esti o trista!

| andreiuuutza a răspuns:

Faptul ca inca te doare s-ar putea sa fie din cauza unei candidoze,nu e nimic grav, dar daca continua sa te doara, mai bine ai merge la un ginecolog.In timp poate avea efecte grave, iar cu orgasmul, e mai dificil...

| Princess_6005 a răspuns:

Da. De oibicei baieti au orgasm mai repede ca fetele. Da e normal sa te doara. Daca vrei sa stii mai multe despre sex baga idul meu amelia_the_princess.