| Stoica_Mihai_1998 a întrebat:

Mi-dat drumul pe fundul unei fete,ea spune ca a simțit cum a curs sperma la "păsărică",daca se scurge acolo poate rămâne însărcinată? Repet s-a scurs, nu mi-am dat drumul in ea. Sperma era in partea de sus a fundului.

Răspuns Câştigător
| Moon1997 a răspuns:

Stai linistit frate nu se intampla nimic. odata ajunsa sper...a in aer nu mai are niciun efect si cgiar daca a ajuns la pasarica nu are cum sa ramana insarcinata stai linistit

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sarcina nu se poate firma/naste oricand, si in orice conditii. In mod obligatoriu trebuiesc indeplinite 2 conditii strict necesare. Totul se reduce/depinde daca ai nesansa ca sexul sa fi fost intretinut in cele4-5 zile ale perioadei fertile singurele zile in care se poate forma/naste o sarcina si de asemenea ca sperma sa fi ajuns in vagin in mod sigur. In cazul in care sexul a fost intretinut in afara perioadei fertile probabilitatea de sarcina practic devine foarte mica sau inexistenta/imposibila. Depinde doar de norocul tau. big grin

| SG1995 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Totuși există riscul ca în cadrul unei partide de sex anal ca sperma să se scurgă din anus spre vagin? Știu că am citit despre un caz de genu pe net.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru SG1995):

Uneori insa in cazuri extraordinar de rare s-ar putea ca acea sperma sa se prelinga intre labii si astfel sa ajunga pana la intrarea in vagin. Insa in mod obligatoriu fata/femeia in acel moment trebuie sa fie in perioada de maxima fertilitate, iar aceasta probabilitate este de circa 5-8% in cursul unui ciclu menstrual. big grin

| kandaraki a răspuns:

Sansa e 50 - 50. cum iti va fi norocul!