| xTeckTonik a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep.
In primul rand salut TPU.Mie imi place de o fata de 6-7 luni sa zicem, cred ca si ei ii place de mine.Iesim pe afara ii fac complimente o mai tin in brate insa cu toate acestea cand am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine mi-a raspuns ca momentan se vede cu altcineva...am inteles treaba asta insa acum am afla ca s-a despartit de acel baiat.De curand a decis sa mearga cu mine la sala de forta si tin sa mentionez ca mergem mereu cu microbuzul ea sta mereu langa mine pe scaun,o mai iau in brate,o mai tin de mana, ies zilnic cu ea pe afara dar imi e putin rusine sa o mai intreb inca odata acest lucru, deoarece prima oara m-a refuzat si imi e frica sa nu ma lovesc iar de un refuz.Ce ma sfatuiti sa fac? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Dacă te-a refuzat odată te va refuza mereu nu se simte atrasă de tine.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

N-o mai intreba: sarut-o!

| Arkhasas a răspuns:

Ai acţionat prost oricum, o fată nu se întreabă dacă vrea să fie cu tine sau nu, nu aşa se începe o relaţie, e şi normal că ţi-a dat răspunsul ăla.
Din câte văd eşti în friend-zone, nu mai ieşi niciodată.

| Mytsaa a răspuns:

Ramai acolo unde esti, e mai bine asa..Nu e bine sa strici prietenia pentru dragoste.Un prieten nu te lasa niciodata la greu dar un iubit...rar se intampla sa ramana langa tine la bine si la greu.

| daniela281 a răspuns:

Aveti o relatie destul de apropiata, deci stii cum se spune: >