| anonim030694 a întrebat:

Nidatie sau menstruatie? Acum cateva zile am pus o intrebare, iar acum revin. mi-a venit "menstruatia" cu 5-6 zile mai devreme si nu a fost "ca de obicei". Primele 2 zile mi au curs doar 2-3 picaturi si asta cand mergeam la toaleta, a3-a zi dimineata a fost un pic mai abundenta, dupa care s-a oprit. Mentionez CM este regulat 27 de zile (+/- o zi). Deci...ce ar putea fi? Nidatie sau o menstruatie anormală?

3 răspunsuri:
| Criss1105 a răspuns:

Exista si varianta in care sa fie o problema hormonala datorata bacteriilor si acestea sa iti dea peste cap menstra. Eu zic ca un consult ginecologic te va lamuri mai bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Posibil nidatie!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ca sa fie nidatie trebuie sa iti curga doar cateva picaturi chiar si in ziua a 3-a si sa fie de culoare maro inchis.