| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg, de ce tot femeile se pling ca nu se simt satisfacute intr-o partida de sex, cand ele doar de la o simpla penetrare si frecare simt placere cu mult mai mare ca barbatii. Asa inteleg din filmele +18 cand doar femeile gem iar barbati, nu am vazut sa geme.

Si atunci de ce se spune ca tot noi sa ne focusam sa o excitam dar mai ales sa-i provocam orgasm?

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Isi da cu parerea, lumea care se plange nu are ocupatie

| darrio2007 a răspuns:

Filmele nu reflecta realitatea.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Dar esti de acord ca femeile sunt mai pruvilegiate din punct de vedere sexual? Si tot ele se pling ca nu sunt satisfacute destul?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Noi barbatii vrem doar sex si cam atat. Pe cand ele vor si bani si foarte multa atentie. Mai ales ca ele au singura marfă din lume, pe care o pot vinde oricand dar ramane tot in posesia lor.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Hm are sens ce spui, insa eu ma refer strict la actul sexual,
adica placerea la ele e mai intensa, asta este parerea mea.

| Adry05 a răspuns:

laughing)))))) dacă tu ți-ai luat filmele porno ca adevăr de comparație...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai asta ai vazut tu in filmele porno laughing
Poate ar trebui sa te trezesti la realitate si sa vezi cum este.

Acelea sunt doar filme porno, totul este regizat. Poate simt placere, dar nu este asa cum o arata. Evident ca doar femeile gem, sa se uite toti baietii.

Daca vrei sa satisfaci o femeie nu este nevoie doar de penetrare si atat, asa ca lasa filmele porno.

Bafta sa ai!

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Dar si in realitate ele incearca sa imite orgasmul sau care este faza?laughing) eu asta nu inteleg, Am facut-o si eu de cateva ori si o tipa imediat ce i-am penetrat-o a inceput sa geme, si mi se parea ciudat laughing gen, abia incepuse partida

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Chestia cu imitatul este din diverse motive... cum ar fi faptul ca partenerul s-ar simti mai bine daca ar crede ca ei ii place asta asa mult sau din compasiune sau... ea chiar crede asta. Pur si simplu, sunt cazuri si cazuri.

Poate sa simta placere in momentul ala. Depinde de voi. Daca vrei sa stii cu adevarat ce simte, uita-te in ochii ei si intreab-o.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Adam saracul a cazut in plasa ei si ca un prost s-a luat dupa ea, si a mancat din pomul interzis.

| ShaOfHatred a răspuns:

Te-ai frustrat puțin, nu? laughing

| anonim_4396 explică (pentru ShaOfHatred):

Da sunt frustrat, ca fetele nu stiu adevarul, ca ele sunt cu mult mai privilegiate din punctul asta de vedere, si totusi tot ele au asteptariile mai mari de la barbati

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Viața nu e corectă fra

| anonim_4396 explică (pentru ShaOfHatred):

Nu e corecta ca femeile s au obisnuit asa, dar tot unii barbati timpiti le au obisnuit asa prin acordarea de prea multa atentie

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Cineva trebuie să fie sexul dominant

| anonim_4396 explică (pentru ShaOfHatred):

Pai femeile asteapta asta de la femei, eu nu am intalnit vreo femeie dominanta, habar n am daca exista, sper sa existe

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De la barbati, scuze

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Well, depends

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi filmele nu e viața reală.
Se vede diferență dintre filmele porno cu fete de 12-18 ani sau amatoare alea nu gem. Pentru că nu au orgasme false. sau gem numai atunci când au orgasm, sau li se induce plăcere nu doar așa pentru camera sa de-a bine.

Se plâng pentru că au niste fantezii negre și ascunse bine de tot de tot, ce daca le-ar spune la mulți bărbați li s-ar face scarba. Pe langa că majoritatea bărbaților nu prea știu să facă sex, numai ei se termina în timpul partidei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dau dreptate in tot ce ai spus!

| Madalina1837 a răspuns:

Pentru că viața bate filmul. Acolo ele trebuie să pară foarte excitate si satisfăcute că așa e "rolul", în viața reală este doar daca tu, ca bărbat, stii ce sa faci cu ea.

| anonim_4396 explică (pentru Madalina1837):

Am inteleshappy daar eu nu o consider o papusa, sa ''stiu ce fac cu ea'' eu fac sex, nu sunt de acord cu principiu asta scuze, gen sa stii sa-i oferi placere, etc. Eu ofer ce mi se ofera sau invers, ofer si astept sa mi se ofere.

| Madalina1837 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi asta ar trebui să vorbești tu cu ea, sa vezi ce ii place ei, sa ii spui ce ti place tie, ca la final amândoi sa fiți "satisfăcuți". Parerea mea?‍♀️

| sorinel1spaidar a răspuns:

E de la vreme baiatu