| Diamond5 a întrebat:

O fata de care imi place mi-a spus ca sunt comic si de fiecare imi zambeste. Oare ma place?

Răspuns Câştigător
| Leerix a răspuns:

Exista doua variante: ori te vede ca pe un clown, ori te place si ti-a facut un compliment. big grin

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vrea sex de la tinewinking

| OnuOnulică a răspuns:

Nu neaparat, poate doar te simpatizeaza.

| neutrino a răspuns:

Este posbil.

| Green66 a răspuns:

Te consideră un bufon, bineînțeles că te place big grin

| Skilline2012 a răspuns:

Probabil.

| LlamaWSS a răspuns:

Tot ce-i posibil! Dar nu te afunda prea tare ca apoi sa-ti frangi inima!

| Ali18sa a răspuns:

Fetelor in general le plac baieti care le binedispun in orice moment si mai ales daca ii furi mereu cate un zambet mai mult ca sigur ca te place!