| ursulet97 a întrebat:

Un baiat din clasa mi-a spus ca sunt cel mai scump! El mereu imi zambeste asa pe la ora. Oare inseamna ca ma place?

PS:sunt baiat!

12 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Te-ai intrebat daca face misto de tine?

| ursulet97 explică (pentru cristimihailov):

Dar poate sa faca misto de mine? mi-a spus ca sunt dragut cand eram singuri.

| cristimihailov a răspuns (pentru ursulet97):

Multumeste-i pentru compliment. Spune-i ca nici el nu e tare urat. Si ca hai sa megeti sa agatati niste fete.
Ca vrei sa vezi maestrul in actiune.

Daca nu a incercat mai mult gen sa te sarute, sa te pipaie, ofera-i respectul.
Daca a incercat mai multe atunci ia-l deoparte sau iesiti afara (e important sa fiti doar voi doi) si discuta problema simplu, clar si ferm.
In cazul in care chiar este asa cum te sperii spune-i politicos ca il respecti pe el ca persoana, si ca asa cum el alege si tu alegi. Doar ca tie iti plac fetele.
Nu il jigni sub nici o forma. Nu te da mai voinic decat esti. Pur si simplu vorbesti respectuos, fara jigniri si de asemenea fara insulte.

Banuiesc ca i-a trebuit curaj sa faca asta. Jignindu-l ti-l faci dusman pe toata durata scolii si poate mai tarziu.

Daca nu este cazul, ti-a facut un compliment si gata.

E ca si cand mama ta ti-ar spune ca esti frumos. Asta inseamna ca se da la tine?

Daca gestionezi cu atentie situatia o sa iti faci un aliat. Daca nu... In functie de el.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

happy Stai departe! Pentru binele tau, numai daca nu esti gay, daca nu, tine distanta happy, ca maine poimaine, te trezesti cu pipaieli de la el, bleah dracu mai bine ma abtin ca dreacu ma ia rau cand ma gandesc laughing rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Ce redus mintal poţi fi. Homosexualii sunt şi ei nişte oameni normali, nu ştiu ce găseşti scârbos la ei.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

happy Frate nu-s redus mintal, n-am nimica cu homosexualii dar m-am referit ca nu ma pot gandi ca pe mine, personal sa ma atinga un baiat, intelegi, eu vad chestia asta scarbos nu ca sunt 2 homosexualii impreuna, asta e problema lor, dar tu sa nu fii si unu sa te mangaie, mie mi-se-pare scarbos, na daca asta inseamna redus mintal atunci sunt, oricum... happy Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Dacă tu nu eşti homosexual, şi unul te mângăie e considerat viol. rolling on the floor

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Buna.

Hei. daca baiatul are o alta orientare sexuala asta nu inseamna ca trebuie sa il batjocorim. fiecare alege ce vrea. incearca sa vezi cum se mai comporta cu tine. si tot daca afli ca el este (diferit) ii spui ca ramaneti prieteni nu neaparat ca nu vrei sa mai vorbesti cu el din cauza asta.winking succes!

| Alisse a răspuns:

Poate sa insemne ca te place inca mai analizeaza-i comportamentul si ajungi tu la concluzie happy

| Alisse a răspuns:

PS: Nu asculta comenturile rautacioase sa faci cum crezi ca e bine daca mai apar si atingeri subtile atunci cel mai probabil vrea sa iti transmita cevatongue

| CariocaTha a răspuns:

Aww, ce dragut mai. puppy dog eyes