| GoldandSilver a întrebat:

Intrebare pentru fete: ati fi intr-o relatie/casatorite cu un baiat gay, fie ca a avut o relatie cu un baiat sau nu, el dorindu-si o relatie normala cu fata, desi nu se simte chiar asa mult atras fizic de o fata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca as putea fi intr-o relatie cu un astfel de baiat. Daramite sa ma casatoresc. Si asta pentru ca mi-ar fi teama ca odata cu timpul si-ar dori sa isi manifeste fanteziile si cine stie, poate chiar sa ma oblige sa particip la un " menage a trois" (lucru cu care nu sunt de acord). Baiatul respectiv trebuie sa se accepte asa cum este el. Daca as fi in locul lui, as pleca undeva in occident unde oameni au mintea mai destupata si inteleg ca exista oameni NORMALI, dar care au alte orientari sexuale. Din pacate, noi romanii nu am coborat inca din copac. Cei drept, si religia joaca un rol important in chestiunea asta.
Sa ai o zi faina! happy

5 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

NU! Acel barbat va ramane gay intotdeauna, orice i-as face eu. Cel mult l-as ajuta sa se accepte asa cum e si sa iubeasca pe cine vrea.
Plus ca si eu mi-as dori ca partenerul de viata sa ma iubeasca pe mine, sa fie atras de mine si de preferat sa se gandeasca la mine cand facem sex, nu la vecinul de la scara A care are un fund misto...

| GoldandSilver explică:

Si daca acea persoana nu suporta sa fie diferita si isi doreste o relatie normala cu o femeie?

| AlexCristi97 a răspuns (pentru GoldandSilver):

Daca acea persoana vrea o relatie normala cu o femeia, femeia nu v-a afla ca e gay si vor trai impreuna mult timp pana cand el se va frustra ca a trait in minciuna toata viata... cam prin asta trec toate persoanele gay care incearca sa aiba "o relatie normala cu o femeie"."

| Panzer1945 a răspuns:

Goldandsiler, este cumva vorba de tine?

| Jeez_Cosmin_1996 a răspuns:

Si eu sunt gau bate palma