| xyxyxyxy a întrebat:

O iubesc pe o fata si nu ma ia in seama. Ce pot sa fac?

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Cand o vezi singura prindeo repede, imobilizeazo si bagai limba in gatlove struck o sa adore asta te asigurlove strucklove struck noua fetelor ne plac genu asta de baietilove struck

| ContesaSiContele a răspuns:

Ce poti sa faci? sa te interesezi daca are prieten,poate iubeste pe altcineva si de aceea nu te i-a in seama.mi s-a intamplat si e foarte jenant,incearca sa nu fi enervant,te poate rani si iti poti prierde increderea in fete.
p.s. daca nu are prieten,sau ceva de genu, incearca sa fi natural, nu-i da de inteles ca esti indragostit lulea, fi si tu normal o perioada pana va imprieteniti afli mai multe de ea si ea de tine.asa vor aparea sentimente din ambele parti...succes

| andrey910 a răspuns:

Nimic, nu te place si gata. Cum o poti iubi daca nici nu te baga in seama?

| PisicaRoz a răspuns:

Incearca sa fi apropiat de ea asta daca va cunoaste-ti iar daca nu va cunoaste-ti decat din vedere incearca sa te bagi inseama cu eatonguepoate simte si ea la fel pentru tine dar nu vrea sa aratehappyincearca k nu pierzi nimic (altora dau sfaturi bune dar si eu sunt in aceeasi situatie ca tine numai k eu sunt prea timida oh go on ) bafta:*

| Jigsaw a răspuns (pentru PisicaRoz):

Timiditatea nu te ajuta cu nimic, scapa de ea.

| PisicaRoz a răspuns (pentru Jigsaw):

Incerc mersi de sfat:*

| flaviusthebest a răspuns:

Incearca sa te bagi mai mult in seama cu eatongue