| ionut5 a întrebat:

Oare viata asta chiar asa de tarfa e? In seara asta i-am spus unei fete care e in aceeasi facultate cu mine ca o plac, si ea mi-a spus ca sunt ft dragut si ii place felul meu de a fi, doar ca ea nu poate sa imi ofere mai mult decat o prietenie, nimic serios, am acceptat sa fim prieteni in continuare. Stiu ca fete sunt, tot imi zic ca am sa gasesc pe cineva, dar intrebarea e cand? am 20 de ani si inca nu am avut o relatie serioasa, deja incep sa ma gandesc ca nu prea mai exista speranta, pana acum eram prea timid si asa am pierdut multe fete, acum cand am realizat ca, cu timiditatea nu rezolv nimic numai dezamagiri, nu imi vine sa cred cat ghinion pot avea in privinta fetelor care sunt pe placul meu.

7 răspunsuri:
| emi29 a răspuns:

-si eu eram timid, ai rabdare nu ramai singur.
-este o vorba, exerseaza sa prinzi pesti mici, cand vei avea o oportunitate la pestele mare sa-ti fie mai usor tongue
-nu incerca neaparat o relatie serioasa, distreaza-te, nu trebuie sa le iubesti ca sa le inviti in oras. good luck

| fripturici a răspuns:

Ai doar 20 de ani, rabdare, stiu tipi care n-au avut relatii serioase pana la 23 asa ca nu e un capat de tara. O sa existe fete si pentru tine asa ca stai linistit.

| fripturici a răspuns:

A...si adaug...ai 20 de ani, si pentru o fata de aceeasi varsta ca tine s-ar putea sa pari pustan. O sa ai mai mult succes la o fata care iese acum din liceu big grin

| fripturici a răspuns:

OMGIMSOFATICANTMOVE

| OMGIMSOFATICANTMOVE a răspuns:

Mai stiu eu unul, pana la 22 de ani n-a avut nicio prietena si acum e cu mine. Poate iesi la fel de naspa si pentru tine! Deci da-te la cat mai multe, pana gasesti ceva ok... Nu lua fiecare fata pe care o intalnesti odata pe an ca pe "the one". Incearca in stanga si in dreapta

| deniisu a răspuns:

Pai incerca sa fi mai sigur pe tine.cand o sa vada ca esti sigur de ce spui si ai mai mult curaj s-ar putea sa ai suceeshappy.si dupa parerea mea ai timp de relati seriosehappyca mai este timp si mai sunt fete.Altceva nu prea stiu ce sa zic decat sa poate ar trebui sa fi mai curjos.ca cu timiditatea asta nu prea mai rezolvi ceva in ziua de azi, iti spun dim propia experintakissBafta cu fetelehappy

| snickers_6731 a răspuns:

Nu gandi asa Ionut,nu e bine cum gandesti,o sa iti vina randul si tie, asa am patit si eu pana acum, am 29 de ani si pana acum si eu am avut parte numai de relatii neserioase,dar acum mi-am gasit dragostea pana la urma si ne gandim la ceva mai serios o logodna. Fetele vin - pleaca,nu te dezamagii, ti-a spus ca poate sa iti ofere doar o prietenie pentru ca ea inca mai are cineva in suflet, sau are un " caz nerezolvat cu un baiat" si nu ar vrea sa te simti prost daca se rezolva cazul daca ma intelegi.Iti urez bafta si capul sus.