| JustThat a întrebat:

Pana acum, am facut'o o singura data cu prietenul meu, atunci cand m'a dezvirginat. Urmeaza sa o facem din nou dar mi'e teama ca nu voi rezista prea mult si ca nu voi putea sa'l satisfac. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Nu ai de ce sa te temi.
mult, mult preludiu, pana te umezesti bine bine de tot si apoi luati-o incet asa pana va simtiti unul pe altul. stii cum simti ambreiajul in rampa? eh, cam asa trebuie sa va simtiti si voi pentru a merge toptul bine de ambele parti? tongue

6 răspunsuri:
| Aimèeeee a răspuns:

Draga mea, daca iti faci griji in privinta asta inseamna ca la voi nu este iubire, este distractie.
In primul rand el este barbat si trebuie sa se ocupe el de asta, nu tu laughing.
O intrebare, cati ani ai? happy

| JustThat explică (pentru Aimèeeee):

Nu este distractie. Am 18 ani

| Aimèeeee a răspuns (pentru JustThat):

Atunci nu te mai ingrijora din cauza asta, daca tine la tine se va stradui el sa te "satisfaca".

| belysa a răspuns:

Draga mea dar gandul acesta ar trebui sa fie al lui, cum sa te gandesti sa-l satisfaci cand tu dabia te-ai dezvirginat, daca ai facut-o complet.Mai bine gandeste-te sa prinzi un pic de experienta si sa inveti sa te simti bine cu el, si totul va veni de la sine, daca va iubiti si nu este doar sex.Succes

| ejbob a răspuns:

Inainte de a trece la treaba discuta cu el. Spune-i ce simti, cum te simti si ce vrei. Comunicarea e foarte importanta intr-o relatie. Arata-i ca stii ce vrei si cere-i sfaturi atunci cand este nevoie.
Nu te stresa, de acum totul vine de la sine.

| ejbob a răspuns:

Buna.Nu merge sa iti trimit mesaj.
Daca vrei sa vorbim da-mi mesaj cu id-ul tau.