| AngelicLing a întrebat:

Până la ce vârstă creste penisul, vreau un răspuns concret, sigur și fără abureli, specificați

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pana ti se maturizeaza corpul! Deci aproximativ pana la 25 de ani!

| AntonIacobescu619 a răspuns (pentru lpavel):

In ritmul asta nu o sa imi mai incapa in pantaloni

| Lupică27 a răspuns (pentru AntonIacobescu619):

Maxim! rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns (pentru lpavel):

Ho, ho, ho!

| lpavel a răspuns (pentru AntonIacobescu619):

Dar tu ce crezi ca-ti creste in fiecare zi 1cm sau ce? Apoi mai creste si in grosime nu numai in lungime... tu si ceilalti 2 scoateti-va mintea din buzunar si puneti-va inapoi in bostan ca sa aveti cu ce gandi inainte sa va spuneti parerea!

| lpavel a răspuns (pentru darrio2007):

De la tine ma asteptam la mai mult... laughing sau am gresit cand am crezut ca esti adult?

| darrio2007 a răspuns (pentru lpavel):

Si eu ma asteptam mai mult de la tine. Penisul se opreste din crestere pe la 21 de ani. Sunt adult, să stii.

| AntonIacobescu619 a răspuns (pentru lpavel):

BEEEEEI,ai grija cum vorbesti tinere sau te voi raporta!

| lpavel a răspuns (pentru AntonIacobescu619):

S-o sugi cu raportarea ta cu tot!

| lpavel a răspuns (pentru darrio2007):

Mda, ai citit in horoscop, este? laughing am vorbit din propria experienta nu din citite sau auzite, deci scuteste-ma... apoi in caz ca nu stiai, nu toti suntem la fel de aceea am zis: aproximativ!

| darrio2007 a răspuns (pentru lpavel):

Se stie pana la ce varsta creste. Nu folosesc horoscopul ci se stie asta pe parte medicală.

| AntonIacobescu619 a răspuns (pentru lpavel):

Admin am nevoie de ajutor?

| Simpatic a răspuns (pentru AntonIacobescu619):

Domnule AntoniA sigur ati facut ceva gresit daca un tip cult si linistit ca Ipavel v-a jignit happy
pentru a lua legatura cu adminul nostru recomand numarul sau de telefon 22-22-22
https://youtu.be/OJ8hCchu6os?feature=shared&t=63

| lpavel a răspuns (pentru AntonIacobescu619):

Cati ani ai puisor, 3 ani? Adminul nu e mamica ta, cred ca ai gresit site-ul... laughing

| AntonIacobescu619 a răspuns (pentru lpavel):

Oricum te am raportat pustiule! pot fi tatal tau ca si varsta!

| lpavel a răspuns (pentru AntonIacobescu619):

Ti-am zis ce sa faci cu raportarea ta! Apoi zici ca ai o varsta dar ai o conceptie de copil de 3 ani! Ai imbatranit degeaba... Si afla ca nu sunt copil, sunt si eu adult, mi-ai putea fi tata daca ai avea cel putin 65 de ani...

| AntonIacobescu619 a răspuns (pentru lpavel):

Bine pustiule tot raport ai

21 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Raspunsuri concrete nu-ti poate da nimeni, fiindca nimeni nu stie cat de repede sau incet se dezvolta corpul tau si care este perioada lui de crestere, dar statisticile medicale spun ca: cresterea penisului se incheie in jurul varstei de 16-17 ani, iar cresterea in inaltime a baiatului se incheie in jurul varstei de 20-21 de ani.
Nu confunda una cu cealalta, cum ai facut cu baiatul caruia i-ai premiat raspunsul eronat.

| dullcat a răspuns:

Pana pe la 16 sau maxim 20, chiar 21 de ani, in unele exceptii.De regula organul acesta continua sa creasca cativa ani in plus dupa ce se termina cresterea in inaltime.Cine spune ca pana la 25 de ani viseaza, ca vorbim totusi de organul reproducator, nu de creier.

Surse medicale concrete:

https://www.health.com/age-limit-for-penis-growth-7093934

https://www.healthline.com/......op-growing

https://www.verywellhealth.com/at-what-age-does-penis-growth-begin-2328507

https://www.medicalnewstoday.com/articles/326426

https://www.vinmec.com/......p-growing/

| lpavel a răspuns:

Raspuns pentru Violeta care intr-o alta viata era barbat laughing afla ca baiatul e barbat in toata firea si a vorbit din experienta sa!
Apoi ce sa zic, ai avut si tu pl odata si stii cum s-a dezvoltat nu-i asa? laughing una e sa citesti alta e sa vezi...

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

La mine pe la 18 s-a oprit dar e ok ca a ajuns la 4cm.

| MickeyMouse788 a răspuns:

60 ani nene angelic