| Cocheta a întrebat:

Pe ce data se incepe vacanta de toamna in Moldova spuneti pliz foarte urgent! Sorry categoria

6 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

Baiatu de deasupra mea.37 ianuarie?rolling on the floor)pe bunerolling on the floor? ma uimestirolling on the floor

| Annemari3 a răspuns:

Exista asa ceva?
De ar fi ç.ç.

| eurynomus a răspuns:

In moldova pe 18 august in ardeal pe 19 septembrie in oltenie pe 22 iulie si in muntenia pe 37 ianuarie, in dobrogea nu stiu inca

| Cocheta explică (pentru eurynomus):

Esti foarte destept...37 ianuarie...

| eurynomus a răspuns:

Bai comentatorilor mari dobitoci sunteti daca ati laut de bun rasp meu care avea din start un iz de mistokareala dat la o intrebare idioata, nu vi s a parut ciudat ca cineva intreba cand incepe vacanta in moldova de parca nu incepe in toata Romania la aceiasi data, daca era vb de basarabia trebuia specificat republik moldova ca moldova e o provincie romanesk.

| Cocheta explică:

Vacantsa de toamna