| anonim_4396 a întrebat:

Pe linga relatia sexuala normala practicati si perversiunile ( sex oral, anal...) cu iubitul/ iubita, sotul/ sotia?
Daca da, atunci care ar fi motivele pentru care acceptati sa faceti asta?

24 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Deci sexul oral e perversiune? ah...

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

De ar stii ea cred ca si/ar pierde mintile laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Zice ca i se pare dezgustator sexul oral intr-un alt comentariu, chiar sunt curioasa cum decurge o partida de sex la ea. Cred ca-s mai palpitante clipurile porno cu caini de pe net

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Si uite asa a revenit roscata rolling on the floor)

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Urmeaza un replay de la ea despre cat de pacatosi, dezgustatori si superficiali sunt oamenii ca mine si cat de anormal e sexul diferit de cel normal

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Ardeo si tu doar in pozitia "aia" ca sa nu mai zica lumea ca esti perversa.

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Fiecare vom da socoteala pentru toate cate le facem.
Nu judec pe nimeni.

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Okaaay

| RAY a răspuns:

Si daca nu ai iubita ce sa raspunzi? eu as accepta dupa ce ti a facut analizele medicale toate, nu vad nimic in a face sex oral, anal, vaginal e ceva normal, pervesiuni ar fi sex in grup etc

| mihai69 a răspuns:

Da, pentru că ne face amândurora plăcere.

| WaterDrop a răspuns:

Care perversiuni? Ai uitat sa le scrii sad

In pat, partenerii vor fi de acord cu orice atata timp cat le provoaca placere. Unora le place, altora nu.Nu poti considera nimic ca fiind perversiune atata timp cat nu deranjeaza pe nimeni.

| anonim_4396 explică (pentru WaterDrop):

Am scris mai sus sexul oral, anal poate si alte tipuri ce nu cunosc

| Necunoscut112 a răspuns:

Eşti liberă să faci ce doreşti în pat şi partenerul tău este liber să fie mulţumit sau nu. În secolul în care trăim, sexul oral, anal şi alte tipuri şi tehnici sexuale nu sunt considerate perversitati, ci metode de diversitate şi de evitarea a monotoniei.

| anonim_4396 explică (pentru Necunoscut112):

Poate da evitarea monotoniei dar atunci de ce oare atit de multe cupluri si familii se destrama daca sunt ajung in culmea fericirii practicind perversiunile?

| Lawliet14 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Poti sa-ti bagi si paiul in ureche, ADANC!

| Lawliet14 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Oarbo, e plin de pagani printre noi sau de pacatosi. Cum te educa pe tine "secolul in care traim"!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Pe linga relatia sexuala normala" Te referi doar la pozitia misionarului, nu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu neaparat doar o singura pozitie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

2? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceleasi motive ca si pentru "relatia sexuala normala"-obtinerea orgasmului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Refuz sa fac perversiuni persoanei iubite. Mi se pare dezgustator.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Da, de ce sa nu rescunosc am facut cele de mai sus, cand aveam iubit, este frumos ca sa experimentezi tot ce se poate in materie de sex cu o persoana care o iubesti, care te iubeste, care te respecta, care are o igiena f bune. O faci ca sa te simti tu bine in primul rand, ca sa vezi daca "din auzite, ala, aia au facut asa" poate imi place si mie, avand cu cine sa incercam putem vedea ce si daca ne place. Parerea mea in pat nu sunt limite, se poate incerca orice, daca ai un partener la fel de deschis ca si tine

| DaNaX20 a răspuns:

Da. O fac cu un barbat insurat. El are 47 de ani iar eu 23. Ne masturbam reciproc iar eu il pun sa-mi mai dea si cu palmele pe fund caci ma excita. Eu il musc de gat si de buze dar fara sa las urme ca pe urma il banuieste nevasta-sa ca o inseala.

| lamalamalama a răspuns:

Depinde. Daca te excita si iti place o poti face. Nu exista un motiv.