| Justmeee a întrebat:

Poate aceata intrebare o sa vi se para prosteascalaughing... dar eu vreau neaparat sa stiubig grin...este adevarat ca persoanele care isi pot intoarce limba saruta bine?laughinglaughing ...sau este doar o "spusa"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat! Te saruti cu limba, dar nu ai nimic cu aceste "exercitii"! Sarutul este lent si romantic!

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Pe tine ce te intereseaza, sarutul sau sentimentul?

| r8driver a răspuns:

Ce m-a bucur de tare cand vad un prost mai mare k mine...

| Notme a răspuns:

Nu e adevarat..

| KaTaLyN a răspuns:

Normal ca este....ca te ia pe toate partile smug laughing)

| stef3530 a răspuns:

Tu poti sa iti intorci limba? sau stii pe cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o intoarca cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, o intoarce dupa colt, o trimite sa cumpere tigari, si mai vine si acasa cu restul. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu mi se pare o intrebare prosteasca, eu chiar ma bucur cand mai zaresc cate-o intrebare din asta, ma amuz si eu de raspunsurile altora laughing Data viitoare posteaza si tu la Trivia/amuzante laughing