| blondutsa01 a întrebat:

Pot ramane insarcinata dupa primul act sexual fiind virgina? sad

Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

Da.Dar mai greu.Depinde si cum au decurs lucrurile.

13 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Daca nu te-ai protejat daaaa normal ca poti ramane, si riscurile sunt mai mari la primul contact, deoarece se poate intampla in unele cazuri sa se produca o ovulatie spontana chiar daca nu esti in perioada fertila, iar daca esti....cu atat mai mari sansele

| dariaelena a răspuns:

Din moment ce iti incepi viata sexuala, daca nu va protejati, exista riscul ca tu sa ramai gravida.Chiar daca ai facut-o cu el pentru prima oara!

| Roo a răspuns:

Evident ca poti ramane happy in cazul in care nu v-ati protejat!
*virginitatea nu este un contraceptiv*

| Dr3yga20 a răspuns:

Nu conteaza cai prima sau a 14 oara sansele ca sa ramai insarcinata sunt aceleasi asta daca nu esti trecuta de 40 de ani ceea ce ma insel.

| busu11 a răspuns:

Daca ti-a dat futai binisor o sa mori

| blondutsa01 explică (pentru busu11):

Bhai esti chiar nesimtit `!winking Eu am o problema serioasa sh ti`e iti arde de glume... Daca nu lasi un rasp cat de cat serios k ce reacu te mai apuci sa imi rasp? raised eyebrows Nu ti-a cerut nimeni parerea. asa ca, stai linistit in banca ta frate`!winking

| Satanique a răspuns:

Dap

| dididedediu a răspuns:

Ma sunteti nebunirolling on the floornu speriati fata ..nu ramai..adica daca nu a lasat...si eu am facut la fel ca tine..nu am ramas niciodata..nuti fie frica.dar trebuie sa ai grijawinkingcica ca darolling on the floor..nu te speria.

| sunrises a răspuns:

Începutul unei vieţi sexuale înainte de căsătorie fiind o adevărată cutie a Pandorei, este vital să renunţi chiar şi acum, să nu mai atentezi la drepturile şi,, liniştea" Familiei tale de mai târziu! Distracţia este un viciu dificil de controlat? Dar costul ei nu este nici mai mult nici mai puţin decât. liniştea unor familii. şi sacrificiile uriaşe care se vor raporta la ele...

Spre deosebire de alte experienţe devenite amintiri, acestea nu se uită niciodată (de către el), şi în mod aparent paradoxal dar logic, devenind cu atât mai frustrante (substrat pentru gelozie) odată cu trecerea timpului, rămânând întipărite în sufletul respectivului soţ ca şi cum într-o cameră, posterele ar deveni permanente;

Cu o eventuală implicare trup-suflet (totală) din partea femeii, anterioară relaţiei cu soţul, se poate intra în concurenţă, se poate depăşi, DAR NU SE POATE ŞTERGE. Iar statistica legată de familie atestă faptul că aceste „antecedente" sunt evaluate cu exigenţă direct proporţională odată cu avansarea în vârstă!

| IepurasPerfect a răspuns:

Nu degeaba esti blonda mai fata! de ce dracu te apuci sa faci ceva inainte de a te documenta? daca te-a mancat, scarpina-te

| Annii a răspuns:

Daca e protejat nu happy.
Daca nu e protejat dahappy.

| roxxy69 a răspuns:

Sigur ca da...mai bine ca sa fii sigura pe tine ...protejeaza-te:*

| cicicookie a răspuns:

Nu, dar exista riscul sa te transformi intr-un urs. Asa ca, protejeaza-te!