| Borderline a întrebat:

Poti sa te indragostesti de o persoana fara sa o cunosti?

Răspuns Câştigător
| Dafii a răspuns:

Nu.
Confunzi atracţia fizică cu iubirea.

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Nu, nu văd cum...happy

| neutrino a răspuns:

Da, de ce trebuie sa o cunosti?

| Borderline explică (pentru neutrino):

Um, pentru ca daca nu o cunosc inseamna ca nu m-am indragostit de o persoana reala ci m-am indragostit de un produs al imaginatiei mele care este foarte diferit de persoana reala.

| neutrino a răspuns (pentru Borderline):

Iata ca stii si raspunsul corect...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| vlad89c a răspuns:

Poti sa fii atras de o persoana necunoscuta, nu sa te indragostesti. Sa iubesti pe cineva inseamna sa faci orice pentru acea persoana, sa stii ca nu te poate dezamagii si ca orice ar face o/il poti ierta.
Daca vezi un baiat/fata pe strada care arata bine nu inseamna ca te-ai indragostit laughing.

| AnotherOne02 a răspuns:

Eu nu ma pot indregosti de o persoana nici daca o cunosc de 100 de ani.
Deci..um...Te-ai indragostit de un personaj din carti sau din filme/desene animate?

| Borderline explică (pentru AnotherOne02):

Da. Dar aici e vorba de o persoana.

| AnotherOne02 a răspuns (pentru Borderline):

Deci este o persoana din mintea ta? ....Sunt foarte confuza. O.o

| Borderline explică (pentru AnotherOne02):

Nu, este o persoana reala care m-a atras foarte mult.

| AnotherOne02 a răspuns (pentru Borderline):

Aaa...

| MymyMihaela a răspuns:

Ai prieteni imeginari, ha?