| anonim_4396 a întrebat:

Povestiti-mi despre primul vostru sarut.cea mai frumoasa poveste primeste funda!

Răspuns Câştigător
| YummyPuff a răspuns:

Pai sa vedem :*, eram clasa a7a si eram cu un tip mai mare decat mine avea 18 ani :*, eram de cam 4 luni impreuna desii erau cati-va kilometri sigh carora nu prea le puteam face fata:*. Intr-o zi a hotarat sa vina la mine desii nu prea aveam cum ne vedea deoarece parintii erau impotriva lui, a venit intr-o zi cand eram la scoala :* ...si rolling eyes desii am iesit doar intr-o pauza a meritat. Am iesit din curtea scolii el ma astepta in parc cand l-am vazut am fugit spre el si am sarit in bratele lui :X eu stateam cu picioarele pe bancalaughing deoarece era mai inalt de cat mine si m-a sarutat :* a fost atat de dulce, si colegii mei au iesit dupa mine si erau dupa coltul scolii dupa ce baiatul acela m-a sarutat toti au inceput sa aplaude a fost un moment unic :*

| artagonlord a răspuns (pentru YummyPuff):

Frumos, si acum in ce stadiu esti cu elbig grin is curiosbig grin

| YummyPuff a răspuns (pentru artagonlord):

Acum suntem despartiti laughing:*

| Enki a răspuns (pentru YummyPuff):

Superba poveste.are un final foarte frumos.

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ne etalăm intimitățile pe site!
Pa, pa.

| Oana92 a răspuns:

Aveam 14 ani, el cu mult mai multi, eram indragostita pana peste cap de el. Era primavara si eram cu el in parc si totul a venit de la sine, parca faceam asta de o viata. A fost cel mai frumos sarut din viata mea, niciun alt sarut ce a urmat nu l-a egalat:X

Si acum cand trec pe acolo(desi au trecut 7 ani) ma trec fiori...

| Iubibilăă a răspuns:

Eu inca nu m-am sarutat cu nimeni.
Ar fi aiurea de la varsta de 13 ani.
happy
Pa, pa.

| artagonlord a răspuns (pentru Iubibilăă):

Si mie mi se pare cam la feltongue

| Ankutzaaa a răspuns (pentru artagonlord):

Mie nu!rolling on the floor
La cati ani vrei sa ai primul sarut la 45?laughing

| artagonlord a răspuns (pentru Ankutzaaa):

Nu la 14laughing)
la varsta de 13 ani este greu sa ai o relatie adevarata.

| Ankutzaaa a răspuns (pentru artagonlord):

Eu primul sarut l-am avut la 11 ani!
Ori la 13, ori la 14...cam tot una ehappy
BAFTA!:*

| artagonlord a răspuns (pentru Ankutzaaa):

Aha, daca ti-a placut sa ai un prieten la varsta aiawinking
De obicei la varsta aia nu prea stiu baietii ce ar trebui sa facalaughing

| Ankutzaaa a răspuns (pentru artagonlord):

Nu era prietenul meulaughing
Imi placea de el, m-a sarutat la adevar si provocarerolling on the floor
asta elaughing

| artagonlord a răspuns (pentru Ankutzaaa):

Si ati ramas prieteni pana in prezent sau doar a fost un simplu saruttongue

| Cristiann25 a răspuns (pentru Iubibilăă):

Credeam ca nu mai are copii Ceausescu!

| addelyna2014 a răspuns (pentru Cristiann25):

Asa credeam si eu laughing)

| Iubibilăă a răspuns (pentru Cristiann25):

Mai da-te-n dragostea mea, nu sunt copilul lui Ceausescu.

| Ankutzaaa a răspuns (pentru artagonlord):

Am ramas buni prieteni:X

| Iubibilăă a răspuns:

Pai sa stii ca trebuie sa-ti pui capusorul pe invatat, mare doamna. (Asa cum te crezi).
Vad ca incepi sa-ti dai aere de vedeta.
Pa, pa.

| AndyLavy a răspuns:

Primul sarut asa..cu adevarat sarut, a fost la mare in apa, cu un baiat pe care l-am vazut dupa un an de relatie. A fost spontan...

| DanyDanutzu a răspuns:

Pai nu s-a intamplat acu mult timp sunt in clasa a-6-a si de ziua ei i-am dat un lantisor. i l-am pus eu la gat ea a rosit a zis mersi si m-a sarutat a fost super senzatia acum ne merge bine impreuna avem 7 luni de cand suntem impreuna si ne sarutam cel putin de 3 ori pe zi

| Creatzaaaa2546 a răspuns:

Pai...asta s-a intamplat cam acum 5 luni sa zicem! Prima data nu prea mi s-a parut romantic, sincera sa fiu prima data mi-a bagat doar limba in gura laughing daar urmatorul a fost magic, de fapt fiecare sarut al lui era magic chiar adica acum nu mai suntem impreuna! sad Nu trebuie sa te sperii ca nu iti va iesii bine sau nu ti-a iesit bine pentru capana la urma la toti li se intampla asta! Totusi este PRIMUL.Conteaza si cu cine te saruti!winking ti puup! :*