| anonim_4396 a întrebat:

Prietenei mele i-a intarziat ciclul 4 zile. spune ca de 4 zile are crampe ca inainte de ciclu si simte ca trebuie sa vina.semne de sarcina nu are. ce poate fii? oare e insarcinata sau e doar o dereglare? poate sa fie din cauza oboselii si a stresului? in ultima vreme le-a avut din plin.am uitat sa mentionez ca se scurge usor mai ales seara o secretie cremoasa alba.am nevoie de ajutor

Răspuns Câştigător
| dia200 a răspuns:

Aaa scurgetle la sarcina is posibile dar si daca ii este fric ca pein scurgerea aia se incalzeste si acolo jos...da daca zici ca a fost stresata iiposibilsa ii intarzie intre 4-14zile da daca o doare burta nu iide la stres ci dela ciclu, eu cred ca nu-i insarcinata {ps cand se schimba vremea la unelefete se resinte la menstruatiefiinca seschimba data}

11 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

E posibil sa fie o dereglare! Daca a avut un contact sexual neprotejat, poate ca este posibil si asta!

| LoveNiki a răspuns:

Asa va trebuie daca va e gandul numai la sex. Poate sa aiba o intarziere sau sa fie racita.

| alexpaul1986 a răspuns:

Felicitari! Sa ma chemi la botez happy

| anonim_4396 explică (pentru alexpaul1986):

laughing Nu-i de ras frate

| alexpaul1986 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu da ce sa-i faci intr-o zi tot o muscam ca vrem ca nu vrem laughing si nu-i nimic rau in asta mai ales daca se iubesc big grin

| anonim_4396 explică (pentru alexpaul1986):

Asa mi-am zis si eu! Acum omul ne trimite la dracul laughing

| paladyn a răspuns:

Nu m-a lamurit nimenicrying

| paladyn a răspuns:

Serios am nevoie de ceva concret.in sarcina la inceput ai crampe ca inainte de ciclu?

| anonim_4396 explică (pentru paladyn):

Frate... fugi la un medic specialist!

| paladyn a răspuns:

Sunteti niste nesimtiti.inclusiv moderatorii ca accepta asemenea prostii. sper sa va duceti dracului toti cei din TPU

| anonim_4396 explică (pentru paladyn):

Frate... ti-am zis sa te duci la un medic specialist! Care-i problema? ( am zis ceva rau? )