| bbylove a întrebat:

Prietenul meu e plecat peste hotare si se intoarce peste 2 luni. As dori ca la venirea lui sa-i fac o surpriza. Kum as putea sa-l surprind placut.

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Te duci sal astepti in gara fi cand il vezi fugiiiiiii si sari p el si ii strangi pr intr-un loc o mica petrecere sa simta ca a venit la ai lui ACASA.

| Encore a răspuns:

Ai 2 luni la dispozitie sa te gandesti la ceva.

| cypryan_3322 a răspuns:

Sa ai iei un tort in forma de inimioara niste lumanarele si ...petale de trandafir si sa iei frisca la tine.Bafta!

| fancyLadyGaga a răspuns:

O cina romantica, cu niste pahare de vinhappy