| Koks a întrebat:

Prietenul meu mă vrea, cum credeţi e normal la 16 ani sa incep viaţa sexuala?

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum să fie ceva normal la 16 ani?
Orice băiat vrea să facă sex cu o fată, ține minte!
Pa, pa.

| Zuzu6235 a răspuns:

Sincer, nu asculta ce zice @Baloo e total neadevarat. nu patesti nimic daca iti incepi viata sexuala. daca te simti pregatita sa o faci si ti la el indeajuns de mult si crezi ca merita asta din partea ta, atunci de ce nu?

| Piticutsss a răspuns:

Daca tu esti dispusa sa faci asa ceva, fa'o, dar vezi sa nu te arzi tongue

| Liquify a răspuns:

Pai la 16 ani nu e o varsta nerezonabila. Daca tu crezi ca esti pregatita si el e persoana potrivita, atunci nu cred ca ar fi o problema. Depinde de tine.

| sltlp a răspuns:

E alegerea ta. Ideea e ca va trebui sa faci vizite pe la ginec. dupa si va iesi cam urat cu parintii:d.

| Piㄨㄨy a răspuns:

La 16 ani eu cred ca e destul de devreme dar e doar parerea mea. daca tu consideri ca el merita aceasta "onoare" si daca va iubiti, nu vad vreo problema daca iti incepi viata sexuala acum dar gandeste`te bine!:*

sper ca te-am ajutathappy

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Lasa-l pe prietenul tau. Daca te vrea cu adevarat, ar fi bine sa asteptati pana se termna liceul si faza asta cu iubirea poate sa inceapa mult mai tarziu.Doar nu va casatoriti laughing

Sper ca te-am ajutat happy

| MademoiselleV a răspuns:

Părerea mea este că eşti încă prea mică şi nepregătită pentru aşa ceva. Mai bine mai gândeşte-te de două ori, ca să nu regreţi mai târziu, pentru că unii băieţi vreau doar corpul, nu iubesc cu adevărat. Multă baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai amesteca cu baieti mai mari, ca nu e bine.El vrea doar sa-ti foloseasca corpul, dupa care te lasa.
Plus ca la 16 ani abia de ai par pubian sau menstra(cred).
Daca ti-o incepi acum,nu vei mai creste sanatos, ti se vor deforma oasele si o sa te ingrasi, aratand ca o femeie. Dupa aceea la 20 de ani o sa arati batrana.
Mai bine de la 22 de ani incolo.
Mai vorbeste si cu mama ta.

| faaalyoana a răspuns (pentru anonim_4396):

Inteligento,tie ti-a crecut parul pubian dupa 16 ani nu? si menstra la fel a aparut nu? ce copchila ...mai citeste ursule baloo laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar Tu te simti pregatita pentru asta?

| Koks explică:

Eu acum am 15 ani, dar el are 21 el a spus ca mă va aştepta să împlinesc 16 ani(, dar la 17 cum credeţi?

| FesCuDungi a răspuns (pentru Koks):

Cum sa-ti spun, astia mari vor doar sa-ti intre in pathee hee asa ca daca te iubeste mai fierbel pana la 17 ani!

| Koks explică:

Tati mi-a zis ca dupa 18 ani se poate dar pîna ce nu, eu nu ma simt pregatită nici nu vreau, ...am discutat pe tema aceasta cu el şi mi-a zis ca mai devreme sau mai tîrziu chiar de vei avea alt prieten tu totuşi vei fi a mea.

| Zuzu6235 a răspuns (pentru Koks):

"u totusi vei fi a mea" e cam posesiv baiatul. daca are rabdare cu tine si tine la tine va astepta. tati nu o sa stie decat daca ii zici u. tati nu are ce cauta intr-o relatie. este doar decizia ta. parerea mea e ca te vrea doar pentrusex. daca te vei desparti de el si iti vei cauta pe altul, el nu mai are nici un drept asupra ta. make a wise choice.winking mai discutati.

| FesCuDungi a răspuns (pentru Koks):

"chiar de vei avea alt prieten tu totuşi vei fi a mea. " uite, ti-a si zis ce vrea de la tine! vrea doar sex! asa ca mai bine baga-l pe unde a iesit si gatawinking nu te merita, vrea doar sa profite de tine!

| Koks explică:

sad...îl voi fierbe pînă la 17 ani