| Anonymyy a întrebat:

Prietenul meu se supără dacă pun multe întrebări și se supără pentru orice. Chiar dacă am dreptate, mereu eu cedez. Ce să fac? Sunt o fire calmă si chiar am răbdare, mereu vorbesc cu el despre asta, dar sunt și eu om și mie frică să nu cedez o zi. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| MonicaMoore a răspuns:

Trebuie sa ai o discutie serioasa cu el, si sa ii explici ca ai si tu dreptul acesta, pentru ca sunteti amândoi implicati in relație pana la urma, nu doar el.

3 răspunsuri:
| BlyeeetAK47 a răspuns:

Considera-te o fata de desteapa... "oamenii destepti cedeaza primii".

Răspuns utilizator avertizat
| Andreisorescu a răspuns:

Pai icerca si tu sa il tratezi cum te trateaza si daca face faza cu ne despartim ca esti rea ii zici ca l-ai copiat sa vada cum e si apropo daca se desparte de tine e mai bine nu iti distruge nervi pe cine nu merita