| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa fiu mai romantica? n-am deloc rabdare si prietenul meu e foarte romantic si mie-mi vine mereu sa glumesc, se supara. oofffff!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cearta-l! O sa ia fata aia de motan trist, cam ca Banderas in Shrek, si o sa te pufneasca rasul instantaneu... dar macar el o sa creada ca l-ai iertat rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aia-i fata mea de cersetor tu, functioneaza 99% happy. el sa-si ia alta fata.

P. S. e gretoasa, cafeaua rolling on the floor. habar n-am sa ma prefac, viata nu mai are nici un sens. nici sa mint nu stiu. uufff!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de funda. Raman dator rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Degustatorule fin care esti, s-ar putea sa te oparesti la limba ca ciocolata asta este fierbinte rau...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

My pleasure. am resurse din belsug. operez la multe butoane happy

6 răspunsuri:
| cristi0005 a răspuns:

Cumpara-ti o lenjerie sexy si fa-i o surpriza. sigur o sa-i placa http://www.mysex-shop.ro/73-pantyhose

| RaLuCa23 a răspuns:

Pfffff nu stiu cati ani ai tu, insa eu am 24 si am aceeiasi problema! Eu sunt in zodia berbec si mi se trage nebuneala asta si lipsa de romantism, el este rac tandru, romantic alea alea...si pe mine ma ia somnubig grin! Uneori incerc sa ii "suflu in ciorba"dar uneori imi pierd rabdarea la fel ca tine si ma amuz si se mai supara! Insa el deja s-a invatat cu mine asa! Nici macar florile nu imi plac deloc! La fel ca mine incearca si tu sa ai mai multa rabdare, si date dupa el! Succes