| pisicutza111 a întrebat:

Prietenul meu si-a dat drumu` pe mine ( mai exact in zona intima ) eu st virgina... Exista vreo sansa sa se intample ceva? adica sa raman insarcinata?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Există riscul, dar este foarte mic.
Au fost cazuri foarte rare în care, deşi partenerul a ejaculat pe muntele lui Venus, persoana în cauză să fi rămas însărcinată. Baftă!

| Picasso a răspuns:

Nu! Doar daca dupa ce si-a dat drumul a umblat prin zona frantzei, mai exact prin paris! Atunci poate exista riscul

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Buna.
daca esti virgina, sigur nu ramai insarcinata!
te pup, stai fara griji

| aryana_4212 a răspuns:

Nu sunt sanse dar sa fiti mai atenti pentru a nu ramane mai tarziu

| Madutamady a răspuns:

Mai exact cand si-a dat drumul a fost in interiorul tau?
Daca da inseamna ca exista sanse sa se intample ceva.