| Anonimulantisocial17 a întrebat:

Pun aceasta intrebare pentru baietii care au relatie sau care au avut mai multe relații.
Eu am 19 ani si nu am avut nici o relatie pana acum din vina mea mai mult fiind ca am fost prea timid sa ma duc sa intru in vorba cu fete sau sa le scriu. Acum tinand cont ca am varsta pe care o am nu mai imi prea pasa daca ma place sau nu, eu vreau doar macar sa incerc sa vorbesc cu ele poate una tot ma place si continua discutia si devine prietenie, relatie etc.
Intrebarea estebig grinaca o fata vorbeste cu mine si pare ca ma place atunci ce sa fac dupa ce vorbim vreo cateva zile, cum sa o intreb daca vrea sa fie impreuna cu mine? Dupa cat timp sa o intreb? Dupa o zi sau mai multe sau chiar din prima? Apoi dupa cat timp sa incep sa o sarut? Dupa cat timp se ajunge sa aduc in discutie sa vina la mine sau alte lucruri stiti voi ce.La voi in relatiile voastre ce le-ati avut dupa cat timp ati ajuns la intalniri, primul sarut, la sex etc?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Lucrurile acestea vin de la sine, iar atunci când nu vin de la sine nu este ceva matur și serios.

Cu cat vin de la sine cu atât relația va fi mai sănătoasă.

Lucrurile mari se întâmplă în timp nu imediat, indiferenta despre ce vorbim.

Mult succes!

| Cheo0S a răspuns:

Dupa cat timp sa o intrebi sa fie cu tine? Niciodata, cu atitudinea asta poate dai si de unele CE Mai fac si misto de tine.
O fata care vrea sa fie cu tine O SA TE INTREBE ea asta. Nu tu.
Nu prea poti schimba ce vrea o tipa de la tine, oricat ai incerca ori e interesata ori nu.

Sunt in general 4 tipuri de femei cand vine vorba de interesele tale romantice sau sexuale.

1.Care vor sex si flirteaza exagerat: alea poti sa le saruti direct in acel moment si de obicei isi pierd imediat interesul daca vad ca nu le raspunzi conform asteptarilor.

2.Care nu te plac si stiu din primele secunde ca nu vor nimic de la tine, dar totusi vor sa ti piarda timpul(poate le Mai scoti undeva, le Mai oferi vreo atentie) stiind ca TU le placi si esti interesat.

3.Si cele care te plac, care intreaba de tine si se vede interesul pe ele. Te invita la ele, bat apropo sa iesiti si altele, ba chiar iti fac cadouri.

4.Si cele care te resping din start, frumos/urat cum o fi iti dau de inteles ca nu sunt interesate.

Recomandarea mea ar fi sa stai departe de 1 si 2.

Răspuns utilizator avertizat
| Hypefox a răspuns:

Te sfătuiesc sa nu pui acest tip de întrebare ci sa lași sa curgă de la sine. Când o sa fie momentul când se interesează de tine, dacă ai mâncat, dacă ești bine... Când ieșiți mai mereu și vrei mult asta, sa va cunoașteți și tot, o sa ți dai seama sigur ca sunteți împreună și nici nu trebuie sa întrebi. Discuta, vezi unde se ajunge și tot. Asta e de domeniul copiilor de 14 ani (hei ana, te plac mult, vrei sa fi iubita mea)... Dacă tot ai 19 ani, arata i.

| Dragos1727 a răspuns:

Lucrurile vin de la sine doar daca iesi cu ele pe afara la un date la o plimbare daca pierzi timpul doar vorbind prin mesaje nu vei rezolva nimic
Vrei nu vrei VREMEA PULI TRECE laughing)))