| sweetgirl9 a întrebat:

Puteti explica cum e sarutul >francez?:

5 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Te duci in Franta, iei un francez si il saruti. Asta inseamna sarut francez.

| Cretaker a răspuns:

Iei o limba si te joci cu ea, that simple.

| zizibela a răspuns:

Ketty chiar daca are 14 ani sau sub 14 ani are dreptul sa isi faca cont pe orice site aprobat sub 18 aniwinking si in plus daca ai fii in locul ei nu cred ca ai vorbii asawinking doar oamenii cu mai putini neuroni rad de ceilalti care poate nu au foarte multa experienta de viata happy

si piticaaa cu 3 "a" pentru ea e mare lucru daca nu l-a incercathappy pentru tine nu a fost prima data? e un lucru nou pe care ar vrea sa stie cum sa il faca pentru a fi cat mai bine! insa asta nu se poate explica se practicahappy si crede-ma ca daca o faci cu persoana potrivi-ta nu va rade de tine si in plus vei invata incet, incet pana ti se va parea ceva normalhappy
sarut fantuzec:limba ta se invarte armonios in jurul limbii lui...totul vine de la sine happy

succes:*

| Piticaaa a răspuns:

Se spune sarut frantuzesc si eu una il consider mai intim. Adica nu prea il folosesc pe strada sau de fata cu cineva. Mare lucru, va jucati cu limbalaughing

| ketty a răspuns:

rolling on the floor daca ai sti ca in gura traiesc 1000 de bacterii diferite dintre care jumate pe limba ai mai incerca asta?laughing doamne nu inteleg dc voi astia sub 14 ani va faceti cont pe TPU, hi5, facebook? ca sa ne amuzati p noi ceilalti, nu?