| Hereiam7 a întrebat:

Revin cu o întrebare...v-am spus că am vorbit cu un băiat 2-3 săptămâni pe internet, apoi ne-am văzut(eu sunt din alt oraș). Atunci m-am indragostit nebuneste. Când ne-am întâlnit mi-a spus ca ma place mult, ca vrea relatie, sa fie cu mine, ca vine la mine in oras, ca ma vrea. Dupa 4 zile i-am spus de un baiat si el a zis uite sunt sincer, alaltaieri m-am întâlnit cu o fata, apoi am mers la mine acasa si am facut-o. Eu vreau sa fiu cu cineva care face sex, ca e important pentru mine si daca imi place de tine nu inseamna ca nu ies sau o fac cu altele. Mi-a rupt inima, am plans ca o proasta. Nu i-am mai raspuns doua zile, timp in care m-a sunat non-top. Dupa asta i-am trimis o poza in care plangeam si in fine am vorbit cu el. A spus ca a gresit si sa il iert, ca ma vrea pe mine, ca nu mai vorbeste cu niciuna dar eu nu pot sa il iert si nu mai am incredere in el. Ma suna si ma cauta intr-una si vrea sa vina la mine. Nu stiu daca pot sa il iert sau vrea sa vina doar pentru sex, desi i-am spus ca nu vreau sex. Nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai cred...

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i pace, ca el nu se va schimba, doar iti va impune cu timpul, sa-i dai sex, ca nu se poate abtine.

| Hereiam7 explică (pentru Violleta2022):

El tot insista ca vrea doar sa ma vada si sa stea cu mine, ca nu vrea sex daca nu vreau. Daca ma intalnesc cu el si nu fac sex, ce zici? Daca tot vrea sa ne vedem doar asa

| Hereiam7 explică (pentru Violleta2022):

I-am spus că nu vreau sa ne mai vedem si s-a suparat rau de tot. Insista ca el nu vrea sa ne vedem pentru sex si cand ii spun ca o sa faca cu altcineva zice ca nu. Nu ştiu ce să mai cred...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Hereiam7):

Bineinteles ca insista, ca nu poate sa creada urechilor, ca-i dai papucii, inainte sa treci prin patul lui.
Este o chestie de orgoliu acum si va face tot ce-i sta in putinta sa te mai aiba in preajma macar odata, ca sa te forteze cu orice pret, sa ai sex cu el.
Cum adica nu stii ce sa mai crezi?
Ti-a spus chiar el cu gurita lui ca nu poate sta fara sex si fara femei. Tu ce mai vei sa auzi?
Nu-ti este de ajuns?
Sfatul meu este sa fugi de el si sa nu mai pleci urechea la dulcegarii, ca vei ajunge in situatia sa regreti.
Omul asta nu se va schimba nici pentru tine si nici pentru alta, asta este natura lui, curvar va ramane toata viata.

| Andreeush a răspuns:

Îți pierzi timpul cu el, e clar că nu e de încredere.

| Emma30555 a răspuns:

Sincer eu cred ca doar schimba tactica. Tu încearcă sa fii mai cerebrala, sa te detașezi un pic, și sa vezi cum e in realitate ca om, dacă mai vorbești cu el, nu mai fii plângăcioasa, ia o și tu mai ușor, cum adică te ai îndrăgostit, nici măcar nu l cunoști.

| Clytia a răspuns:

"Eu vreau sa fiu cu cineva care face sex, ca e important pentru mine si daca imi place de tine nu inseamna ca nu ies sau o fac cu altele" - propoziția asta ar trebui să-ți spună totul în legătură cu acel băiat. Îți irosești timpul și energia pentru o persană care nu merită. Nu se va schimba! Când va avea oportunitatea să întâlnească altă fată, o să-ți facă același lucru.
Îmi pare rău că sună așa, dar tu îi ești doar o cucerire trecută pe lista lui... o cucerire care poate fi bifată curând, dacă înțelegi ce vreau să spun.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Asa sunt mai toti baieti niste porci si noi niste naive ca punem botul pentru ca noi nu vorbim cu mai multi deodata si cand ni se pune pata doar pe un singur baiat am face orice sa nu ajungem a ne desparti si suntem foarte credule de aceea daca o sa ajungi sa te culci cu el ori o sa te caute doar cand vrea el ori nu o sa te mai caute deloc. Asa ca eu zic sa-l lasi sa se puna si n cur si n cap doar nu te avanta prea tare si probabil o sa simti la un moment dat daca merita sau nu. Lasa timpul sa decida. Bafta!

| Hereiam7 explică (pentru BuBBlesykeSs):

El tot insista ca nu vrea nimic de la mine, doar sa ma vada. O sa ma intalnesc si nu o sa fac sex cu el. El va sta 2 nopti la hotel(e din alt oras) dar nu voi sta cu el in camera deloc. Deci ma intalnesc cu el dar nu fac sex si asa nu pierd nimic. Adica nu isi bate joc...ce zici?

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru Hereiam7):

Da, dar ai grija sa nu te corupa laughing)

| Lizuca1234 a răspuns:

Eh. Vrăjeli de cocalar.

| thefunkytroll a răspuns:

Sunt 80% sigur ca vrea sa profite de tine si sa faca s*x. Acum e alegerea ta ce faci, eu cred ca si a cerut scuze pentru ca te vrea si pe tine, nu numai pe altele, cel mai probabil doar sa fii si tu una dintre cele pe care le-a *miscat*

| Hereiam7 explică (pentru thefunkytroll):

El tot insista ca vrea doar sa ma vada si sa stea cu mine, ca nu vrea sex daca nu vreau. Daca ma intalnesc cu el si nu fac sex, ce zici?

| Hereiam7 explică (pentru thefunkytroll):

I-am spus că nu vreau sa ne mai vedem si s-a suparat rau de tot. Insista ca el nu vrea sa ne vedem pentru sex si cand ii spun ca o sa faca cu altcineva zice ca nu

| thefunkytroll a răspuns (pentru Hereiam7):

Incearca, dar daca vezi ca vrea mai mult, ceva ce tu nu vrei, ar fi cazul sa o rupi cu el...