| 愛日本 a întrebat:

S-a intamplat acum mult timp, dar inca sunt nedumerita.De ce faceti asta,baieti? happy
Vorbeam cu un baiat,ne intalneam(nu prea des,din cauza mea) si mi-a zis multe lucruri frumoase,in plus am vazut ceva semne ca si cum chiar ar fi indragostit de mine,gen i-a spus surorii lui(e dintr-o familie de penticostali si cred ca e ceva serios asta),cand imi vedea prietenele se uita dupa mine zambind etc...
Dupa cateva intamplari neplacute,i-am zis ca am terminat-o. Apoi, ceva mai tarziu, mi-a scris si m-a intrebat daca noi o sa mai vorbi,eu l-am intrebat daca vrea,si el a zis ca da,ok,atunci am vorbit puitn si am asteptat sa imi scrie el,dar tot eu i-am scris ca sa vada ca si eu vreau sa mai vorbim (pentru ca nu i-am spus concert ca da, mai vreau) dar conversatia aceea, parca, era sustinuta doar de mine.Ii punem mai multe intrebari sau ii ziceam ceva..ca sa nu moara conversatia. Vorbea frumos ca la inceput, dar parca nu continua.S-a incheita ok*fiind ultima conversatie* dar dupa aceea nu mi-a mai scris DELOC.

Nu inteleg, de ce nu mi-a mai scris, daca spunea ca vrea sa mai vorbim? Nu am nicio explicatie..nimic.

-referior la intrebarea de la inceput, e pentr ca multi se opresc din vorbit fara sa dea vreo explicatie(si nu mi s-a intamplat doar mie)

Suntem la acelasi liceu, ma mai saluta.But I don't get it.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca e baiat iar baieti sunt imaturi, de asta exista baieti si barbati ca sunt diferente intre a fi baiat si barbat, acel baiat e imatur nu stie ce vrea etc

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Spune mie cine-i ca vin sa-l iau la un interogatoriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, poate ii timid!
Nu toti baietii suntem la fel mah pitico happy!
Poate a vazut la altcineva acel ceva!
O zi placuta!

| 愛日本 explică (pentru anonim_4396):

Ce acel ceva?

| 6Anonim9 a răspuns (pentru 愛日本):

Acel "ceva" care pe el il "da gata".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a saturat de tine, simplu.

| vlad234158 a răspuns:

Unii baieti sunt timizi ca mine nu toti suntem niste tupeusti aroganti fara creier care doar se dau mari.

| Cristian_Cristian_1998_ylqf a răspuns:

Daca sunteti la acelasi liceu, cere-i socoteala acolo. I-al de-o parte la o vorba nu mai astepta mesaje. Poate e ocupat sau timid sau cine stie. Succes