| Delia16_8980 a întrebat:

Sa va zic o chestie. Cred ca este o prostie dar, totusi posibila. Iubitul meu care in acelasi timp este si coleg cu mine, ma priveste adesea. Mie una imi este foarte rusine sa il privesc in ochi. Avem 2 luni si, mereu in ore se uita fix in ochii mei dar eu nu imi pot sustine privirea. Aveti ceva idei?! Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Elisa a răspuns:

Probabil ca esti timida. Incearca sa renunti la ideea ca se poate intampla ceva stanjenitor. Mergi mai departe peste asta. Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

Stiu cum e, nu ai ce sa faci.eu sunt de mai mult de 2 luni cu prietenul meu si inca nu imi pot sustine privirea.e ok spune'i ca te cam intimidezi cand se uita asa fix, oricum fi sigura ca te priveste in ochi pentru ca ii esti draga, deci oricum te vei obisnui cu timpul >big grin

| Nicky29 a răspuns:

Of te inteleg... eu zic sa ii raspunzi cum iti dicteaza tie inima orice gest care este facut de la sine este foarte bine primit in sufletul celuilalt.

| Allex7 a răspuns:

Uita-te la filmul intalnirea inimilor si ai sa te uiti in ochii lui 20 minute... Prinde curaj zambeste si uitate in ochii lui

| mary_1521 a răspuns:

Probalil ai palace sa te priveasca, nu te-ai gandit.

| Michy_1562 a răspuns:

Nu prea inteleg de ce tie rusine cu el nu prea cred colegii tai stiu ca esti cu el sau nu? Poi incearca sa prinzi putin curaj sa stii ca cu timiditatea si rusinea nu faci nimic in viata.