| Suhac a întrebat:

Sal TpU! ce inseamna a fi pe stop?straight face [Funditzoi]laughing

Răspuns Câştigător
| Angel_8830 a răspuns:

Adica a fi in perioada ciclului menstrual. De la culoarea acestuia (rosu) a venit formula,, a fi pe stop''. Aceasta formula fiind foarte des intalnita in vocabularul tuturor adolescentelor. Fundita?

7 răspunsuri:
| Any a răspuns:

A fi pe menstruatie, a fi pe ciclu. Funda!

| Digital112 a răspuns:

Stai in fata semaforului care e pe rosu. rolling on the floor
Acum fara gluma, inseamna ca ti-a venit menstruatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica fata are menstruatie.
app c nume frum ai...

| LoredanaTM a răspuns:

Intra pe https://chilotis.com/ si vei afla multe despre acest "stop" laughing

| βoborozzza a răspuns:

Cand esti pe stop ai menstruatiebig grin

| Sweetdream_5210 a răspuns:

Auzi daca esti baiat de ce te intereseaza?

| iuBiRe_9406 a răspuns:

Perioada de menstruatia a unei fetewinking[ciclu; p]