| helpPlease112 a întrebat:

Baieti ma masturbez si intreb daca sunt riscuri daca ma opresc chiar acum daca nu mai fac. nu se va mai intampla nimic nu?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De-asta ti-ai facut cont aici? Ca sa afli cum e cu laba? Nu cred ca ai mai mult de 12 ani.Vezi-ti de lucruri serioase, copile.

| mihai69 a răspuns:

Nu se-ntâmplă nimic nici dacă o faci, nici dacă te abții.
Fă ce-ți place!

| Seba2013 a răspuns:

Potrivit studiilor celor care sunt pro masturbare, te vei imbolnavi de stres.

Roboteii de aici da doar copy paste, fiindca le e frica, de intrebarea, de ce?

| Seba2013 a răspuns:

Daca esti dependent, vei suferi de sevraj.

Daca te expui la stimuli care te excita vei sefueri de stres.

Daca sti sa te feresti de factorii care te excita, nu se va intampla nimic.

| BubbleTea a răspuns:

Nu se intampla nimic, poti sa contiunui daca vrei, nu fa exces, de 2 ori pe saptamana e in regula, eu o fac o data pe saptamana

| Petru345 a răspuns:

Si eu am făcut asta zilnic si mi-a dezvoltat pilozitatea corporala ....nu mai fa asta eu am 18 ani si arat ca o maimuță... sper sa imi asculti sfatul

| doctorandus a răspuns (pentru Petru345):

Daca tu crezi ca iti creste par pe corp de la masturbare ai fie nevoie sa repeti liceul, fie ai nevoie de antipsihotice.