| anonim_4396 a întrebat:

Help, va implor.Azi m-am despartit de iubita, iar azi faceam 1 luna si 2 saptamani.Va impor,spuneti-mi cs sa ii zic,nu mai am cuvinte, nu stiu ce sa ii fac.Mi-a zis ca vrea sa ne despartim pentru ca sunt gelos si simte ca nu e libera.Va impor sad sad sad

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Daca ea vrea sa se desparta de tine poti sa te pui tu calea ferata ca nu-i loc de intors...
Acum, ca tu esti gelos e foarte rau. Esti nesigur, o ingradesti si de aceea te-a aruncat din barca. Esti foarte tanar si hormonii sunt foarte activi. Asta nu scuza cu nimic neincrederea ta. Increderea inseamna dragoste. A darui libertate inseamna dragoste. Ai grija sa nu repeti greseala, ai grija sa nu iti mai intunece Dumnezeu mintile!
Sarbatori cu bine!

| DeathWish a răspuns (pentru ywar):

Multumesc,si tie la fel, dar...nu stiu, simt ca mai e o cale de a ne impaca, dar nu acum... vreau doar sa stiu ce si cum sa ii zic