| DeathWish a întrebat:

Help va rog, ieri m-am certat cu iubita... faceam 1 luna si 2 saptamani.Va rog mult,spuneti-mi si mie cum sa ma impac cu ea,ne-am despartit pentru ca eram gelos si cam posesiv,va rog,ajutati-ma,Vreau sa stiu doar cum sa ma impac cu ea...ce sa fac, ce sa zic.HELP!

5 răspunsuri:
| Kalla a răspuns:

Uimeste-o,fa-i o surpriza, cumpara-i ceva draguti si cere-ti scuze din toata inima. Daca esti norocos o sa te ierte.
E vina ta ca esti prea posesiv. Daca o iubesti trebuie sa ai incredere in ea.
Succes.

| DeathWish explică (pentru Kalla):

Am incercat aseara..in fine.Eu sunt in Spania si ea la fel, doar ca ea e din Bulgaria.Mi-a zis ca nu poate acum...ca vrea sa fie putin singura...si ca acum putem fii doar prieteni.Acum nu stiu, mi-a zis ce multe ori "quiero estar sola un poco tiempo"

| Kalla a răspuns (pentru DeathWish):

Am inteles.Ascult-o si da-i putin timp. Daca nu vrea nu insista happy

| kiv1990 a răspuns:

Esti om pierdut daca esti gelos

| Cristinutzaa2806 a răspuns:

Spune-i ca tu esti gelos si posesiv pentru ca tii enorma de mult la ea si nu vrei sa o pierzi, ca o iubesti. Cere-ti scuze si spune-i ca o sa incerci sa nu mai fi la fel de gelos si posesiv, ca o iubesti si nu puteti lasa o luna jumate sa se uite asa de repede, mai ales acum in preajma sarbatorilorwinking
P.S. cumpara-i si un trandafir rosu, o so surprinzi intr-un mod placut :*