| χƒяυмυѕιкαχ a întrebat:

Sall, am un iubit dar el este in Romania si eu in Olanda si suntem de 3 luni impreuna, dar acum 2 saptamani neam certata foarte tare si 2 zile se purta ff rece si nu prea mai vb si i-am spus ca daca nu se va schimba ma despart de el si atunci si dat seama si s-a schimbat dar la cearta aia a spus niste lucruri care chiar m-a durut cand mi le-a spus si atunci am spus " daca tu te vei schimba ma voi schimba si eu " si de atunci el era mai rece si eu la fel, dupa 2 zile cand s-a schimbat am incercat sa ma schimb si eu si intr-un fel am reusit dar in acels moment il iubeam ff mult si nu vroiam sa ma despart de el dar de la cearta aia i-am spus ca nu imi mai pasa nimic, si acum nu prea il mai iubesc din cauza cuvintelor pe care mi le-a spus, si ma gandesc sa ma despart de el dar zic dupa in gand ca el s-a schimbat pentru mine si nu pot sa ma despart de el dar de la ccearta aia pe fb adauga numah fete si le comenteaza la poze " frumoaso,♥..." si am vazut. Intrebarea este ce sa fac sa ma despart de el sau nu, adica merita sa ma despart de el?

Răspuns Câştigător
| BelleDy a răspuns:

Da,pentru ca se vede ca este cam neserios. Daca te-ar iubi cu adevarat, nu ar face un obicei din a comenta pozele altor fete. Cine stie ce mai face si tu nu stii, nu fii naiva!

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tipul nu te merita, da-i papucii

| sebysebyca a răspuns:

De la cearta aia in sus si de la cearta aia in jos! ne-ai innebunit cu de la cearta aia! eu zic ca de la cearta aia sa nu te mai certi pana la cearta viitoare, ca de la cearta viitoare cu siguranta el va adauga si mai multe gagici pe facebook.la dracu, m-am saturat de atata cearta, merg sa beau una mica!

| χƒяυмυѕιкαχ explică (pentru sebysebyca):

Haha scuze seby

| sebysebyca a răspuns (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

Fara scuze, suntem oameni mari, nu-i asa? vii si tu la una mica?

| sebysebyca a răspuns (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

Placerea e de partea mea!

| χƒяυмυѕιкαχ explică (pentru sebysebyca):

Waai mah :*ce bem?

| sebysebyca a răspuns (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

zicem, o vodka kalasnikov?

| sebysebyca a răspuns (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

Lasa-mi id-ul tau in privat si te caut!

| Br?ila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Cearta v-a subrezit relatia ..mai asteapta o vreme. Daca lucrurile nu se schimba, da-i papucii. Cred ca chestia aia cu fetele de pe facebook o facea ca sa te faca geloasa ..nu te supara din asta dar daca incearca sa iti faca in ciuda astfel, sa se afiseze cu astfel de fete, pune piciorul in prag

| Kremlin a răspuns:

Iubire online, hahaaha.

| χƒяυмυѕιкαχ explică (pentru Kremlin):

Ce razi ba /fah? te doare capu? taci din gura, nici nu sti despre ce este vb si iti dau cu parerea!

| Kremlin a răspuns (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

Ai explicat în întrebare deşteapto.Aşa creier mare ai că uiţi propriile cuvinte.

| χƒяυмυѕιкαχ explică (pentru Kremlin):

Dar am spus cumva ca vb numah pe net?

| ellenuk a răspuns:

Cred ca merita! un om nu se poate schimba radical in 2 zile! crede-ma, nu merita ca tu sa consumi iubirea pe unul care admira altele pe fb! mai ales ca ti-a si vorbit urat!

| utzutzu a răspuns:

Mai bine vorbeste cu el sa va clarificati.
E tanara vremea inca 3 luni deci nu sau legat foarte multe intre voi cred si o sa va fie mai usor acum sa luati o decizie indiferent care ar fi aia

| Lolipop96 a răspuns:

Cred ca da..sau daca chiar nu vrei sa te desparti de el fa-l sa isi revina sa redevina ca inainte si daca v-a reveni inseamna ca te iubeste, tine la tine si nu vrea sa te piarda.dar daca ramane tot asa ce rost are sa stai nefericita...mai bine lasa-l si cauta un baiat care sa te merite.el poate are pe alta de se poarta asa cu tine..gandeste-te bine ii viata ta nu o risipi cu cine nu merita.winking