| Andrei296 a întrebat:

Sall mie din vara trecuta a lui 2011 mea placut de o fata pe nume andreea e o fata cam rasfatata de maicasa doar ca e italianca mie mie placut de fata asta cum nu mea mai placut de nicio fata a incercat sa ma faca sa nu mai imi placa de ea spunandu-mi ca e mai mare dupa cate va luni cu greu am aflat ca e mai mica si a reusit sa nu mai ma faca sa mai imi placa de ia ca mie nu-mi place sa fiu cu fetele mai mare oricum am sarit peste asta in fiecare noapte numai pe ia o visam nu pe ia o aveam ingriji ma purtam as acu greata fata de alte persoane cand stateam langa ea doar cu ea ma simteam bine sunt un baiat timid ia habarnare cat de mult am iubit-o am asteptato o vara intreaga aia lu 2011 si cand s-a intors m-a luat in brate etc etc si o prietena dela bloc m-a facut s-o vad dar mi-am pierdut mult interesul pentru ca ele doua sau certat si n-a mai vazut decat la scoala dar stateam cu fetele mai mari si nici ia nu m-a placut gelozie nu stiu vara asta lu 2013 vreau s-o fac sama placa si ieu s-o plac pe ia va rog dau FUNDA pentru niste comentari bune si cum sa o fac sa ma placa din nou o scanteie tot mai e pentru ia din partea mea.

Răspuns Câştigător
| TPU2000 a răspuns:

In primul rand mereu trebuie sa te dai cu parfum,deodorant si sa te imbraci cu stil, ca sa ai un aspect fizic bun. apoi vorbeste frumos, nu face glume de prost gust, Iau in brate, Saluto mereu prima, incearca sa te imprietenesti cu ea foarte bine si afla cat mai multe despre ea.La un moment dat sa ii fai un cadou mic, dar insemnativ care sa ii placa. Afla ce frlori ii plac si ce lucruri, de ziua ei daca teb invitala ziua ei sa ii dai ce ii place.Si atunci cand vezi ca a inceput chimia acea intre voi spune-ibig grine atatea ori am incercat sa te castig, pentru mine a fost un adevarat razboi al dragostei,.ok te plaaac! Te iubesc mai bine spus si sper ca acest sa fie reciproc. Funda?

| Andrei296 explică (pentru TPU2000):

Ms mult odata in ultima seara cand am mai vazut-o pe ia Am facut baie repede dar a plecat ca cineva vroia sa o spuna lu maicasa si iti multumesc mult de acest pont Fundavot

| TPU2000 a răspuns (pentru Andrei296):

Npc

3 răspunsuri:
| Doareuuiuiewbiwueee a răspuns:

Doamne.invata sa scrii prima oara.