| AnDrEy55 a întrebat:

Acum cateva zile mi-a zis o fata ca prietena mea este cu alt cineva, dar m-a mintit. Si eu suparat, m-am dus la ea si i-am zis ca vreau sa ne despartim. Si acum ma simt pierdut fara ea. Nu stiu cum sa mai fac sa ma impac cu ea. Fata aia era geloasa rau pe ea si m-a mintit ca sa poata sa ne desparta. Si o iubeam foarte foarte mult. As face aproape orice pentru ea. Imi dati niste sfaturi cum pot sa ma impac cu ea inapoi. Multumesc mult. Dau funda*

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Fata care ti-a zis asa ceva a vrut sa va desparta si a reusit, daca eram in locul tau nu stiu ce-i faceam...si tu ai dat dovada ca nu ai avut incredere in propria ta prietena si ai preferat sa o crezi pe rapandula aia, nu stiu ce sa zic, cere-ti scuze, du-te cu flori canta-i o seranada daca-i cazul

9 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Asta trebuie sa iti fie invatatura de minte, sa mai asculti de gura lumii si sa nu ai incredere in persoana iubita, si fara sa fi sigur ca e asa sau nu. Daca te iubeste te va ierta.

| onasis1961 a răspuns:

Învăţătură pentru viitor! Să nu mai pui botul la toţi fraieri care-ţi dau informaţii.În majoritatea cazurilor sunt false! Acum vezi cum dregi busuiocul, du-te la iubită cere-ţi scuzele de rigoare! Dacă te iubeşte cu adevărat te va ierta, da nu ai rămas de papagal.Şi dacă nu-ţi acordă împăcarea poate asta aştepta, momentul să-ţi de papucii! Baftă!

| caterinasmile a răspuns:

Nu poti decat sa'i arati ca vrei sa te impaci cu ea cu adevarat! Nu mai asa!
Nu sa te umilesti cu ea dar sa faci gesturi dragute, sa-ti ceri scuze de mai multe, sa'i spui ce ai pe suflet si cat inseamna ea pentru tine!
Mult succes!

| Dariuspeerta a răspuns:

Poi zi adevarul despre ce a fost vorba si fai un cadou. Zi ca iti pare enorm de rau, ca nu se va mai intampla.

| FetitzaCuOchiAlbastrii a răspuns:

Daca ai iubit-o mult de ce nu ai intrebato intai apoi sa stii nu sa te desparti de ea...Du-te la ea cereti scuze si spune-i ca tura urmatoare o vei intreba daca e adevarat sau nu. Bafta!

| CrazyGirlBlaBLaEmo97 a răspuns:

Trebuie sa fii puternic in fata ei. Stii foarte bine ca femeilor nu le plac barbatii slabi, plangaciosi si mult prea sensibili... Spune-i ceea ce-ti doresti fara a te umili in fata ei, si trebuie sa excluzi din start partea cu imploratul.
Incearca sa mai vorbesti cu ea si poate te vei impaca. Succes!kiss

| AnDrEy55 explică (pentru CrazyGirlBlaBLaEmo97):

Nu stiu de ce nu pot sa iti dau funda, ca nu merge deloc sad, mersi pentru sfatwinking

| CrazyGirlBlaBLaEmo97 a răspuns (pentru AnDrEy55):

Cu mare placere! kisswinking

| onasis1961 a răspuns (pentru AnDrEy55):

Alo! Nu merge că ai dat funda lui Mona! Nu poţi da de două ori la aceiaşi întrebare!