| dragos617 a întrebat:

Sall TPU, am 16 ani, iar penisul meu are 7 cm. Am incercat sa am relatii sexuale cu o fata, dar aceasta a ras de mine. Credeti ca o am prea mica? Va rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muta-te in Coreea de Sud

| dragos617 explică (pentru anonim_4396):

Merita sa incerc medicamente care imi vor marii penisul cu 20 de cm in 46 de secunde? e legit?

| Oana92 a răspuns (pentru dragos617):

Tie ti se pare logic sa se intample asa ceva?

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Va mai creste in mod sigur! Pana atunci, trebuie sa inveti la perfectie sa faci sex oral, si astfel sa oferi primele orgasme, astfel incat, va fi mult mai usor sa le satisfaci dupa oral, clasic, dat fiind ca magicul punct G este situat la o distanta de 3-5 cm de la intrarea in vagin, pe peretele anterior, adica in sus, spre buric. II pui o erna sub sale si o lucrezi incet, finut, si nu monoton, ci te misti si oblic, faci cercuri mici, o mai mangai, o mai saruti si tot asa, si o sa vezi ca o sa fie bine!
Success!

| darrio2007 a răspuns:

Cam da.E mica.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa te intristez, da, este foarte mica, 7cm in stare erectila.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca in stare erecta penisul tau are o lungime de doar 7 cm, intr-un astfel de caz chiar ca se poate afirma ca o astfel de dimensiune reprezinta o problema deosebita si un semn de intrebare, suficient de mare privind ceea ce vei putea face in viitor fiindca din pacate nu exista nicio metoda reala de a ti-o mari. Sanatate!

| CuriousStuff a răspuns:

O sa mai creasca putin pana la 21 de ani, care teoretic e varsta la care penisul se opreste din crescut. Da, in cazul in care in erectie are 7 cm putem sa spunem ca e mic, dar ca sa iti dau si cateva vesti bune: Poti sa faci copii si cu mai putin de atata si poti sa duci o femeie la orgasm si fara penis. Trebuie doar sa gasesti pe cineva mai copt la minte, care sa nu rada si cu care sa te intelegi bine, si poti sa ai o viata sexuala activa si sanatoase si cu aceasta dimensiune.

| vocea a răspuns:

Nu conteaza marimea decat pentru o femeie care merge din pom in pom si le compara; nu gandi ca e prea mica gandeste ca aia e obisnuita cu penisuri mari, solutie cauta una virgina care nu stie si sa vezi ce o sa ii placa

| RedBull69 a răspuns:

Nu te supara ca îti zic a mea cand doarme si cand doarme e mai mare cand e trezita complet are putin de tot mai mult de 18 cm

Acum încerca cumva metode sa îti cresti penisul exista operatii de marirea penisului dar nu cred ca îti poti permite asta mai e si pe depozitul sex pompa speciala pentru asta...
Pana atunci bafta