| David000000 a întrebat:

am o nelamurire de ce daca o fata e mai mare ca un baiat se spune ca acea relatie nu poate dura? si de ce toate relatiile se rezuma la sex/dragoste? nu inteleg ex eu sunt cu una de 18 si am 13 deci... dar eu nu o plac doar pentru forme imi place caracterul ei e unica in toate si foarte orginala si e mai copilaroasa ea.
stiu ca o sa spuneti da te dai mare sau alte porcari dar nu e asa

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns:

Nu te cred, vere.
Doar dacă aia de 18 nu e cumva soră'ta.

| David000000 explică (pentru LoveSleep):

Doamnee ce e asa deosebit ea m-a placut eu am placutoo...

| AdiNutuu a răspuns:

Pustiulica trebuie sa mai cresti sa-ti dai seama ce-i Dragostea/sex

| xAmyx a răspuns:

Depinde de voi daca relatia va dura sau nu, depinde ce simtiti unul pentru altul.Dar deschide ochii.ea are 18 ani, e cu 5 ani mai mare ca tine.ea va vrea mai multe.ea va pleca sa muncesca. poate va vrea o familie.

| David000000 explică (pentru xAmyx):

De bani nu e problema dar hmm asaie poate va vrea mai mult dar nu are cum sa ceara doar din prima saptamana nu?

| xAmyx a răspuns (pentru David000000):

laughing din prima saptamana, nu (asta daca nu e vreo usuratica care sta cu baieti doar pentru sex laughing).dar daca merge relatia va vrea peste cateva luni ..peste un an, iar tu vei avea vreo 14 ani, tot mic vei fi pe a-ti incepe viata sexuala.

| David000000 explică (pentru xAmyx):

XAmyx ma superi tongue nu e nicio usuratica e fata de casa care nu cunoaste alte usii daca ma intelegi e crescuta numai in casa educata nu e ca cele de varsta ei e mai copilaroasa...

| xAmyx a răspuns (pentru David000000):

Nu vreau sa te supar, dar nu o cunosc deci nu stiu ..in fine. si Ririshor are dreptate.ea are 18 ani ..si e majora, deci niciodata nu sti cand va merge intr-un club, sau altundeva si se va uita dupa baieti de varsta ei. oricum ar fi, eu zic sa nu pui prea mult suflet ca intr-un final vei suferi...

| David000000 explică (pentru xAmyx):

Sa nu pun prea mult suflet...hmmm de ce sa nu pun? deja am pus atat cat cred eu ca trebuie(MAXIM)dar multumesc pentru toate raspunsurile si pentru cei care zic ca nu cred sa isi vada idiotenia din ei... ce daca ei nu au avut asemenea experiente ce dracul laughing

| Ordinaru a răspuns:

E mai copilaroasa sau e handicapata?

| David000000 explică (pentru Ordinaru):

E mama ta handicapata sa o ftt pe mama ta de miloaga iesi dracu ma ba tu ceri bataie si nu stii de unde? cat sa cait mama ta ca teo facut pe tinee?

| Ririshor a răspuns:

Nu o sa dureze deoarece daca e mai mare decat tine se va uita la baietii de varsta ei si pe tine te va ţine doar asa, iti spun din experienta proprie...