| InnfamousHy a întrebat:

Am si eu o problema:Sunt cu o fata cam de o luna..Cand suntem singuri totul merge bine ne sarutam si chesti.Cand suntem la scoala in clasa aproape ma ingora total, nu ma baga in seama.Am intrebat-o de ce face asta si a zis ca face asa pententru ca ii este rusine sa se sarute cu mine in public si ca toti ar face misto de noi.Chiar daca toti din clasa stiu ca noi suntem impreuna.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| R3670560 a răspuns:

Pote ii rusine in public cu tine

6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

''Sunt cu o fata cam de o luna.''
Ia-ti si tu una mai mare :o ce naiba vrei sa faci cu ea la o luna?

| Ahead a răspuns:

Cand sunteti intr-un loc mai retras puteti exersa, dupa o sa fie mai simplu si in statia de tranvai si la magazin si in clasa peste tot. totul va merge de la sine.

| OGabytzzaO a răspuns:

Se comporta foarte aiurea mai ales ca stie toata lumea. daca ea chiar tine la tine nu ar treui sa ii fie rusine.Acum incearca asta daca nu merge ma anunti si iti dau alt sfat

| alinathebest a răspuns:

Poate e mai rusinoasa trebuie sa o intelegi si pe ea, e normal sa fac asa
Cand este toata lumea de fata drebuie e firesc sa ii fie rusine
Si cu chestia ca ar face misto de voi are treptate sti cu sunt uni colegi de clasa

| critiannnnuu a răspuns:

Face asta pentru ca dansa probabil se teme ca vreo fata sa te fi placut pe tine ..si poate crede ca cealalta crede ca i-ar face in ciuda...dar daca spune cum spui tu ca spune..inseamna ca te iubeste foarte mult baiiii!

| InnfamousHy explică:

Ok inteleg ca e mai rusinoasa.Dar chiar asa sa ma ignore total?sad