| Kaklin27 a întrebat:

deci m-am certat cu iubita mea din cauza un comm la o poza vreau sa ma impac deoarece eu o iubesc foarte mult
AJUTOR!

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Impacati-va, cine va opreste?
Intr-o relatie conteaza foarte mult comunicarea, intelegerea, increderea. Si mai trebuie sa fiti in stare sa mai lasati de la voi din cand in cand.

| AikkoxD a răspuns:

Astea-s certuri minore şi întrebarea ta dovedeşte că nu există comunicare între voi, mai ales încredere.

| Deedeek a răspuns:

Iarta-i, Parinte, ca nu stiu ce fac...

| Azµre a răspuns:

Stupid motiv să te cerți, ar cam trebui să discuți cu ea!

| sensualus a răspuns:

Si ce-ai zis in commentu alalaughing

| andrei1993a a răspuns:

Din cauza unui comm, trece repede. Nu stiu, poti sa-i faci o mica surpriza de la un mesaj frumos din toata inima pana la un buchet de flori, sau ceva asemanator.In plus daca ea te iubeste, te va ierta si va uita repede problemele astea minore.

| MakePeaceNotWar a răspuns:

Puneti-va la o masa... si renegociati situatia.

| Andreiandy11 a răspuns:

Sterge contul de fb tinere... o sa ai numai de castigat. iesi in casa

| PaulBeatbox a răspuns:

Stabiliti o zi cand sa va intalniti, spune-i ca iti ceri mii de scuze, fa-i cadou un trandafir si sarut-o