| arrow9 a întrebat:

Ieri mi-a dat o fata cerere pe facebook pe care nu-o cunosc. Arata foarte bine. As vrea sa ma bag in seama cu ea dar nu stiu ce sa-i scriu. Ma puteti ajuta va rog?winking

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pai intreab-o ce faci, cum te cheama ce studiezi si pe urma invit-o la o bere

| arrow9 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Daca-s intreba-o cum o cheama pe facebook (unde ii logic ca-i scrie numele) ce-ar zice de mine? Ca-s analfabet si nu stiu citi laughing)

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru arrow9):

Daca pe facebook are nick-ul sexypisicuta?

| RAY a răspuns:

Un buna ce faci e ok dai un like la o poza

| danielut a răspuns:

Incearca sa iti dai seama daca nu cumva e ceva fals...

| arrow9 explică (pentru danielut):

Am 2 conturi de facebook si la aman 2 mi-o dat cerere. Ce inseamna asta? confused

| RikuDoku a răspuns:

Elemplu de comversatie:
tu: Buna
ea: hey/ buna / ceaw
tu: am vazut ca mi-ai dat cerere pe fb, ne-am mai intalnit inainte?
ea:...(de aici te descurci tu, o sa zica si de unde si in functie de raspuns spuni si tu ceva, daca zice ca de pe internet atuncea zi si tu si ea este frumoasa si ca vrei sa vezi si tu ce caracter are, daca zice ca din realitate formuleaza un subiect pe acel moment de unde te stie ea, gen de la scoala o intrebi si tu clasa ce materi ii place etc. si cel mai important fi sincer ).