| andreirobert15 a întrebat:

imi place de o fata pe care o cunosc de 3 zile, in astea 3 zile ne-am vazut in fiecare zi!
problema e ca eu ma indragostesc repede si nu stiu daca ea ma place sau nu!
faza e ca azi cand ne-am imbratisat aveam senzatia sa o sarut dar nu am vrut sa risc sa nu mai vorbeasca cu mine!
marita sa risc?
mentionez : ma indragostesc foarte repede!

2 răspunsuri:
| NegruAlb a răspuns:

Ai mai pus intrebarea de 5 ori, cred ca o sa primesti aceleasi raspunsurihappy
Risca!
Bafta!

| pysycutzamea a răspuns:

Eu am patit-o cu un Baiat. m-a sărutat pe surpriză şi în acel moment i-am tras un Pumn în burta şi de atunci nu a mai încercat Asta niciodată. Eu spun sa laşi lucrurile sa a decurga normal. Toate la timpul lor happy