| Robii a întrebat:

Ma puteti ajuta in legatura cu o cerere in prietenie?
Ce sa zic, cu ce sa incep va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| sadlifetobe3 a răspuns:

Vrei sa fi prietena mea, scurt si la obiect cel mai bine, dar mai intai de toate du-o intr-un cadru original

| alish a răspuns:

Hey robywinking te ajut euhee hee... pe prietenul meu i cheama tot roby asa ca iti zic cum a facut el :probabil fata respectiva te place deci nu e nici o problema, te duci la ea si ii zici chiar asa :'' hey vreau sa vorbesc putin cu tine, stii foarte bine ca imi plk te tine si chiar forte mult...(acum incepi sa zambesti si ii zici ce iti plk la ea de ex: ca esti dulce, frumoasa, destepta, etc ) si as vrea sa fiu prietenul tau, acum ( te uiti putin in jos, asa trist ), deci zi-mi vrei da sa nu'' asa sper ca te-am ajutatwinking

| onutza98 a răspuns:

Pai penrtu inceput, ia-o usor incearca sa fii dragut cu ea si sa te apropii cat mai mult. Ea o sa observe ca ii dai atentie si o simpatizezi, in acest mod o sa scanteiezie si in ea acelasi lucru. Incearca sa fii cat mai dragut cu ea de ex" ii dai haina de pe tine cand este frig" Ador parfumul tau". etc. Bafta!winking