| bluepuff a întrebat:

Deci...prietenul meu ma tot enerveaza sa imi faca sex oral angry. El nu mi-a cerut sa ii fac si stiu ca n`o va face dar pur si simplu mie mi se pare scarbos! Tot timpu insista, zicand sa il las macar odata, 2 secunde sa vad cum e si daca nu imi place nu imi mai face niciodata. Nu vreau, nu stiu ce sa ii mai zic ca sa inteleaga, i-am explicat de atatea ori, dar insista zilnic si ii spun de fiecare data. I-am zis absolut tot ce mi-a trecut prin cap dar degeaba, nu renunta pana nu il las chiar daca asta inseamna s`o faca oarecum cu forta... Sfaturi ceva? :X:X:X

21 răspunsuri:
| Mirela a răspuns:

Daca asta vrea nu ii scoti din cap tongue. Ori ii dai papucii ori thinking eventual ii zici : daca vrei sex oral eu vreau sa ne despartim, daca accepti sa nu-mi faci sex oral ramanem impreuna! Si daca te iubeste v-a renunta la sexul oral.

| bluepuff explică:

Da cami...am 13 ani.

| bluepuff explică:

Ramonyca nu mi-am inceput viata sexuala, nu as face asta acum nici in ruptu capuluiwinking. Ti-o spun asa prietenesc nu sunt ca celalate proasta de pe site care au facut-o deja, am de gand sa raman multa vreme asa, 17-18 ani smug

| cretzufinish a răspuns:

Sexul oral face si el parte din acel moment dintre voi doi. Nu ai de ce sa-ti fie frica. Lasa-l sa incerce si daca nu-ti place renuntati tongue Nu vad ce e atat de scarbos mai ales daca va iubiti. E alegerea voastra. Poate esti reticenta acum, dar mai tarziu poate ti-ai dori. Explica-i ca nu esti pregatita acum si cand vei fi ii vei spune. happy

| roberta_3262 a răspuns:

Intreaba-l cine e mai important tu sau "ce vrea el sa faca"?hee hee si iti vei da seama daca el te iubeste sau il intereseaza ceva

| cami_5314 a răspuns:

Eu am doar o intrebare pentru tine: Cati ani ani? Este adevarat ca ai doar 13 ani?(asa ai zis intr-o intrebare trecuta) si daca e asa ce sfaturi as putea sa-ti dau... sad

| cami_5314 a răspuns:

Pai ti-ai raspuns singura la intrebare prin faptul ca esti atat de mica. Nu esti inca gata, nici psihic si nici psihic. Prietenul tau se pacaleste si el, tratandu-te ca fiind mult mai mare decat esti. Draga mea tu esti prea tanara sa faci sex normal si cu siguranta prea tanara sa faci sex oral. Este normal si evident ca ti se pare scarbos. Probabil ca prietenul tau este mai mare ca varsta, insa nu e suficient de matur sa-si dea seama ca tu nu esti inca gata pentru sex.
Nu inteleg de ce va grabiti mai copii, pentru ca la varsta asta sunteti inca copii. Voi nu stiti ca daca rupi din pom un fruct crud, si musti din el nu este dulce? Ba este acru sau chiar amar... Chiar daca timpul trece si o sa se faca la soare, NICIODATA nu va mai avea acelasi gust, si nu va mai fi asa de dulce ca si cum ar fi fost daca era lasat natural pe creanga lui pana la timpul potrivit. Asa ca sfatul meu este sa ai grija de 'fructul' tau si sa-l lasi sa se coaca, normal ca e 'acru' pentru ca nu e copt inca. Daca prietenul tau nu te intelege sigur ai sa gasesti alt prieten care o sa te inteleaga.
Cu respect, Cami

| paul0013 a răspuns:

Cu forta? Pai simplu, bine stiu ca nu pare dar e :spune-i ce crezi, ca ti se pare scarbos si spune-i ca daca mai insista il vei parasi si ca, daca te iubeste, ar trebui sa inteleaga.Sigur va renunta, iar daca nu inseamna ca nu te iubeste si renunta tu, la el tongue.bafta :X

| Silviu591 a răspuns:

Ce fraiera esti.

| chicka a răspuns:

Desparte-te de el? lasa-l in plata lui...

| Minks a răspuns:

Lasa-l, apoi o sa il rogi tu sa iti faca. happy

| sanda_5697 a răspuns:

Eu dupa parerea mea este ca el vrea sa si bata joc de tine.mai bine lasa-l si cautati pe alcineva.pentru ca daca te iubea cu adevarat nu ti cerea acest lucru.intreabal daca te mai iubeste si uiotate in ochii lui si ai sa-ti dai seama daca mai simte ceva pentru tine.imi pare rau pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei bluepuff...eu zic ca nu trebuie sa faci ceva ce nu vrei si nu sunt sigura ca iti va placea.trebuie sa ii explici ca nu vrei deloc,, adica sa inceteze ca nu vei accepta. spune-i ca tu vrei ceva mai mult respect. succeshappy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca atata timp cat tu nu-ti doresti sa stea cuminte, daca nu vrea sa se ajunga la altceva, in sensul ca mai mult ca sigur s-ar putea ca tu sa te superi pe el daca nu vrei...incearca sa-i spun ca daca nu termina cu cicaleala asta nu stii unde se va ajunge cu relatia voastra, poate asa se potoleste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti-o mai trage

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma confrunt cu aceeiasi problema...si pe minee la fel ma inebuneste.eu i-am zis ca chiar daca lui ii place sa se gandeasca daca imi place si mie.si mi-a zis ca nu am de unde sa stiu. i-am explicat ca atata timp cat mi se pare scarbos nu are cum sa-mi placa.si in cele din urma a lasaat-o mai moale.ma mai intr asa din joi in pasti dar raspunsul este NU mereu!winking... poate merge si la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prosta esti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, fiecare om are fanteziile lui, drept urmare, daca prietenul tau vrea, inseamna ca-i face placere sa faca asta, iar daca anumite lucruri nu le poate gasi la tine, le poate gasi in alta parte. Nu ma intelege gresit, dar e ca si cum ai rupe din imaginatia unui copil o piesa si ai incerca sa o pui in imaginatia unui batran...
Ai incercat vreodata?
"El nu mi-a cerut sa ii fac si stiu ca n`o va face dar pur si simplu mie mi se pare scarbos!"
Sa nu fii egoista, repet, sunt milioane de femei care te pot inlocui, daca-l iubesti accepta-l cu bune si rele; sau daca te iubeste te accepta cu bune si rele, dar amandoi aveti de pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata mea stai ca nu mori. eu am avut prima mea relatie si asa incepea totul, a fost extraordinar de bine. tinand cont de faptul ca acum sunt intr-o alta relatie si el nu face asa ceva. crede-ma se simte doar el bine. eu ma simt folosita. nu inteleg practic dc, dar era mai bine anaintesadasa ca nu mai refuza o sa-ti placa si n'ai sa il mai ridici de joswinking

| ramonyca a răspuns:

Deci la 13 ani ti-ai inceput viata sexuala? In fine nu conteaza e alegerea ta. si in legatura cu intrebarea pai poti frumos sa-i explici ca nu esti pregatita sau ai putea sa incerci si daca nu-ti place te opresti. uh ai controlul "jocului"